اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

دو بارحبس ابد برای پیرمرد قاتل

دو بارحبس ابد برای پیرمرد قاتل
آرزوکیهان

پیرمرد 84 ساله به جرم دو پرونده قتل در سال 1976 میلادی به دوبار حبس ابد محکوم شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم، متهم "ریموند هاون " 84 ساله به اتهام قتل "دیوید شولدز" و "الن ماتیس" در دادگاهی در شرق ویسکانسین آمریکا به دو بار حبس ابد محکوم شد.
گزارش های پلیس نشان می دهد قربانیان 25 و 24 ساله زوجی بوده اند که 45 سال پیش  هر دو با شلیک گلوله در پارک "مک کلینتوک " به قتل رسیده اند. انکیزه این جنایت هولناک تجاوز و کشتن دو قربانی برای از بین بردن شواهد بوده است.
اطلاعات پلیس نشان میدهد که پرونده قتل این زوج مدت 40 سال در اداره پلیس ویسکانسین لاینحل باقی مانده بود و ماموران نتوانسته بودند ردی از قاتل این دو بیابند تا اینکه به تازگی با بازگشایی هر دو پرونده قتل کارآگاهان پلیس به مدارک و شواهد دی ان ای دست یافتند که پازل لاینحل پلیس را حل کرده و قاتل به دام ماموران افتاد.
سخنگوی پلیس بیان کرد که ما قاتل را با استفاده از مدارک در صحنه جرم و بررسی "شجره نامه ژنتیکی " طی 3 سال گذشته از مظنونان اداره بدست آوردیم که از مجموعه متهمان ظرف سالهای گذشته در سازمان "ژنتیک مجرمان " وجود داشته است .قاتل ابتدا قربانی مرد را به قتل رسانده و پس از تجاوز و ازار جنسی زن قربانی او را نیز کشته است.خوشحالیم که پس از سالها تلاش و تحقیق عدالت برای خانواده قربانیان اجرا خواهد شد.


 

کپی