اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

پیامک تبریک «سجادی» پس از اولین طلای کاروان پارالمپیک

پیامک تبریک «سجادی» پس از اولین طلای کاروان پارالمپیک

«حمید سجادی» وزیر ورزش و جوانان در پیامی کسب اولین مدال طلای کاروان ورزشی سردار دل‌ها در بازی‌های پارالمپیک توکیو را تبریک گفت.

 امروز(شنبه) روح‌الله رستمی در وزن منفی ۸۰ کیلوگرم رقابت‌های وزنه‌برداری پارالمپیک توکیو موفق به کسب مدال طلا شد تا هم نخستین مدال طلای کاروان ایران به دست بیاید و هم تعداد مدال‌ها به عدد ۲ افزایش پیدا کند.

در همین رابطه حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان پیامی را صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

"بِسْم الله الرحمن الرحیم

عزم جدی و اراده قوی ورزشکاران توانمند کاروان ورزشی سردار دلها با مدال طلای روح الله رستمی ملی پوش پارا وزنه برداری، متجلی شد تا این مدال ارزشمند روحیه ی دیگر دلاوران این کاروان را برای استمرار در افتخار آفرینی افزایش دهد.

این شروع خوب ایران در بازی های پارالمپیک توکیو را که با یک مدال نقره و طلا آغاز شده است، ستایش می کنیم و با تبریک به روح الله رستمی قهرمان طلایی کاروان ، مسئولان کمیته ملی پاراالمپیک و فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولان، کادر فنی و سرپرستی و مردم ورزش دوست ایران تبریک می گویم.

امیدوارم در امتداد این مدال آوری ها، کاروان وررشی ایران که با نام شهید عالی مقام حاج قاسم سلیمانی مزین شده است ، به درخشش ادامه داده و موجب شادی و نشاط ملت بزرگ ایران شوند.

سیدحمید سجادی
وزیر ورزش و جوانان"

بیشتر بخوانید:

پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو| صعود ایران به رتبه بیست‌‌وپنجم با طلای رستمی

کپی