اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

کشف جنازه ناشناس در دزفول

کشف جنازه ناشناس در دزفول

جسد فردی ناشناس در دزفول که چند چسب الکترود نوار قلب بر بدن داشت کشف شد.

 رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: جسد مردی ناشناس روز جمعه در حالی توسط ماموران آتش نشانی دزفول در کانال آب کشاورزی قلعه نو شمس آباد کشف شد که تعدادی چسب الکترود نوار قلب بر روی سینه او چسبیده شده بود.

عبدالحسین معظم فر افزود: وجود چند چسب الکترود اتصال قفسه سینه به دستگاه مانیتور قلب به بدن فرد غرق شده نحوه مرگ این فرد را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است.

وی ادامه داد: این موضوع واکنش‌هایی در فضای مجازی داشت اگرچه بنا به گفته کارشناس اورژانس دزفول این چسب الکترو‌ها به وفور در داروخانه‌های سطح شهر وجود دارند و احتمال اینکه خارج از فضای بیمارستانی و برای گمراه کردن اذهان عمومی از آن‌ها استفاده شده باشد، زیاد است.

معظم فر خاطر نشان کرد: ساعت ۱۰:۲۱ دقیقه امروز طی تماس با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی، ستاد عملیات، اکیپ امداد و نجات ایستگاه شماره یک را به محل گزارش شده واقع در کانال آب کشاورزی قلعه نو شمس آباد اعزام و اقدام به بیرون آوردن جسد کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: با حضور نیرو‌های پلیس، جسد یاد شده توسط اکیپ نجات غریق سازمان از درون کانال آبرسانی خارج و برای طی کردن مراحل قانونی در اختیار نیروی انتظامی قرار داده شد.صدا وسیما 

کپی