اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

تبریک وزیر خارجه تاجیکستان و ارمنستان به امیرعبداللهیان

تبریک وزیر خارجه تاجیکستان و ارمنستان به امیرعبداللهیان

"سراج الدین مهر الدین " وزیر امور خارجه جمهوری تاجیکستان طی پیامی خطاب به دکتر حسین امیر عبدالهیان وزیر امور خارجه اخذ رای اعتماد و شروع بکار ایشان را تبریک گفت .

به گزارش ایسنا، وزیر امور خارجه تاجیکستان همچنین در این پیام تاکید کرد: باور دارم که با سعی و کوشش و تلاشهای مشترک، روابط دوستانه و همکاریهای دو کشور همزبان گسترش تازه پیدا خواهند کرد .

وزیر خارجه ارمنستان: ایران نقش مهمی در قفقاز جنوبی دارد

"آرارات میرزویان" وزیر امور خارجه جمهوری ارمنستان طی پیامی خطاب به حسین امیر عبدالهیان وزیر امور خارجه، اخذ رای اعتماد و شروع به کار وی را تبریک گفت .

به گزارش ایسنا، وزیر امور خارجه ارمنستان همچنین در این پیام ابراز امیدواری کرد که در دوره وزارت امیر عبداللهیان دو کشور به توسعه روابط دوستانه خود که بر پایه های آداب و سنن تاریخی عمیق استوار می باشد، ادامه خواهند داد.

"آرارات میرزویان" افزود: اطمینان دارم که در دوره جدید والاترین و بیشترین تلاش های دوجانبه جهت توسعه و تعمیق روابط بین دو کشور و دو ملت دوست بکار گرفته خواهد شد.

وزیر امور خارجه ارمنستان تاکید کرد :جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی در قفقاز جنوبی دارد و ما با در نظر داشتن چالش های امنیتی نوین موجود ، مجدانه پی گیر موضوع تعمیق گفتگوها در عرصه های گوناگون و در راستای تحکیم روابط دوجانبه می باشیم./ ایسنا

کپی