اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

پنج طرح عمرانی بخش مرکزی میامی افتتاح شد

پنج طرح عمرانی بخش مرکزی میامی افتتاح شد

بخشدار مرکزی میامی گفت: پنج طرح عمرانی بخش مرکزی همزمان با هفته دولت با حضور فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی میامی افتتاح شد.

احسان کاملی روز جمعه در گفت وگو با ایرنا افزود: طرح های بند خاکی روستای قدس، بهسازی و آسفالت معابر روستای جودانه، ساختمان دهیاری شریف آباد، آبرسانی به مجتمع پل ابریشم و بوستان روستای چاه شیرین به بهره برداری رسید.
 

وی گفت: طرح بند خاکی روستای قدس در راستای جلوگیری از سیلاب و تقویت پوشش گیاهی منطقه با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد و ۹۷۹ میلیون ریال از صندوق توسعه ملی احداث و به بهره برداری رسید.

کاملی ادامه داد: بهسازی ، زیرسازی و آسفالت معابر روستای جودانه از اعتبارات عمرانی دهیاری بصورت امانی و پیمانی به بهره برداری رسید.

بخشدار مرکزی گفت: در این طرح جدول گذاری به طول ۲ هزار و ۸۰۰ متر، پیاده رو سازی ۲ هزار و ۳۰۰ متر مربع و ۶ هزار و ۴۰۰ متر آسفالت و زیرسازی معابر این روستا با اهدای قیر رایگان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام شد.

وی گفت: ساختمان دهیاری روستای شریف آباد با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال با مساحت زیربنای ۶۵ متر مربع از دیگر طرح های افتتاحی بخش مرکزی محسوب می شود.

کاملی با اشاره به ضرورت آبرسانی به منطقه پل ابریشم، تصریح کرد: این طرح شامل اجرای حفر چاه جدید با عمق یکصد متر ، خط انتقال آب و برق ، تجهیز و راه اندازی پمپ و اتاقک سرچاهی در راستای انتقال آب شرب شیرن افتتاح شد.

وی ادامه داد: بوستان روستای چاه شیرین با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به مساحت یکهزارو پانصد متر مربع از دیگر طرح های عمرانی بخش مرکزی محسوب می شود.

دوم تا هشتم شهریور، به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت رجایی و باهنر، هفته دولت نامگذاری شده است.

شهرستان میامی با جمعیتی حدود ۴۰ هزار تن در شرق استان سمنان قرار دارد./ایرنا

کپی