اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

بهنام طیبی سرمربی تیم کشتی دانشگاه آزاد شد

بهنام طیبی سرمربی تیم کشتی دانشگاه آزاد شد

هدایت تیم کشتی آزاد دانشگاه آزاد در فصل جاری لیگ برتر باشگاه‌های کشور به بهنام طیبی سپرده شد.

دکتر امیرعباس لشگری، رییس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پس از بررسی‌های لازم، هدایت تیم کشتی آزاد دانشگاه آزاد اسلامی در فصل جاری رقابت‌های قهرمانی لیگ برتر باشگاه‌های کشور به بهنام طیبی که از قهرمانان و پیشکسوتان این رشته به شمار می‌آید و سابقه مربیگری تیم ملی بزرگسالان کشور را هم در کارنامه خود دارد، سپرده شد.

او با اشاره به این که تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد اسلامی، پارسال با شایستگی نایب قهرمان لیگ برتر باشگاه‌های کشور شد و جواز حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان را به دست آورد، افزود: امسال تلاش می‌کنیم هر دو تیم کشتی فرنگی و آزاد دانشگاه آزاد اسلامی پرقدرت‌تر از فصل گذشته در لیگ برتر شرکت کنند و روی سکو بایستند.

لشگری خاطرنشان کرد: شورای عالی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی به رشته‌های ورزشی مدال‌آور کشورمان در المپیک توجه ویژه‌ای دارد و این در حالی است که کشتی، ورزش اول ایران به شمار می‌آید.

او با ابراز خرسندی از این که شش مدال از هفت مدال کاروان المپیک ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو از سوی دانشجویان و ورزشکاران دانشگاه آزاد اسلامی کسب شد، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی همواره در عرصه ورزش قهرمانی، حرفه‌ای و همگانی خوش درخشیده است و امیدواریم در المپیک ۲۰۲۴ پاریس هم شاهد افتخارآفرینی دانشجویان و قهرمانان این دانشگاه باشیم.

هدایت تیم کشتی آزاد دانشگاه آزاد اسلامی در فصل گذشته لیگ برتر بر عهده علیرضا رضایی بود.

/ایسنا 

کپی