اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

معاون قضایی دادستان کل کشور از بهشت زهرا بازدید کرد

معاون قضایی دادستان کل کشور از بهشت زهرا بازدید کرد

معاون قضایی دادستان کل کشور امروز از سازمان بهشت زهرا(س) بازدید کرد.

سعید عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور در دیدار با اعضای ستاد بحران سازمان بهشت زهرا(س)، گفت: گزارش ها و شواهد به خوبی از حفظ پروتکل ها و رعایت شیوه نامه های بهداشتی و مدیریت با برنامه در بهشت زهرا(س) خبر می دهد و قطعا خدمات رسانی شایسته مدیریت و پرسنل این سازمان در بحران کرونا برای آیندگان در تاریخ به عنوان برگ زرینی ثبت و ضبط می گردد. خدمات رسانی بهشت زهرا(س) در زمره خدمات سخت و طاقت فرسا قرار دارد و به واسطه انجام امور متوفی به دست پرسنل شریف بهشت زهرا(س) این واجب کفایی که به عهده تمام افراد جامعه است به خوبی به انجام می رسد.

وی افزود: در بحران کرونا شاهد هستیم که فضای بهشت زهرا(س) بیش از هر زمان دیگری معنوی شده است و این معنویت نشأت گرفته از وفاداری و جهاد مدیریت و پرسنل شریف سازمان بهشت زهرا(س) است که با تأسی از فرهنگ عاشورا تکریم مردم داغدار که در بدترین شرایط روحی برای انجام امور متوفی به بهشت زهرا(س) مراجعه می کنند را در دستور کار خود دارند.

وی در ادامه ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت بهشت زهرا(س) ادامه داد: آن چیزی که خداوند تبارک و تعالی در آیات و روایات به عنوان عمل صالح به آن اشاره و تاکید دارند و همه بندگان را به سوی آن به عنوان مقصد اصلی هدایت کرده اند به نظر می رسد که در نوع خدماتی که پرسنل بهشت زهرا(س) به مردم داغدار ارائه می کنند متجلی و نمایان می گردد، بدین معنا که خدمت کردن بی منت و همراه با تکریم به خلق خدا در شرایط سخت عین عمل صالح است.

براساس گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، در ابتدای این دیدار سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س)گزارشی از عملکرد  ۱۹ ماهه پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) ارائه کرد .

/ایسنا

کپی