اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

انهدام باند کلاهبرداران ۱۲۰ میلیاردی در استان فارس

انهدام باند کلاهبرداران ۱۲۰ میلیاردی در استان فارس

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: اعضای باند ۳ نفره که اقدام به کلاهبرداری ۱۲۰ میلیارد ریالی از شهروندان کرده بودند در دام پلیس «خرم‌بید» گرفتار شدند.

 سردار رهام بخش حبیبی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی شکایت ۸۰ نفر از شهروندان مبنی بر اینکه ۳ نفر با ترفند متقلبانه مبلغ زیادی وجه نقد در قبال وارد کردن گوشی موبایل از آنان اخذ و پس از مدتی دیگر جوابگو تماس آنان نبوده و متواری شده‌اند که موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران انتظامی بخش "قادرآباد" با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند در این خصوص ۳ نفر که اعضای یک باند بودند را شناسایی و آنان را در روستای حسین‌آباد از توابع شهرستان سر چهان دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه متهمان در بازجویی اولیه به ۱۲۰ میلیارد ریال کلاهبرداری از شهروندان در قبال تحویل گوشی موبایل اقرار کردند، عنوان داشت: اعضای این باند پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

سردار حبیبی با بیان اینکه شهروندان هرگز فریب اینگونه کلاهبرداری‌ها را نخورند و تا زمان دریافت کالا به هیچ عنوان مبالغی را به حساب افراد واریز نکنند، از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را سریعاً به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.مهر 

کپی