اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

صدری: مو به مو خواسته‌های گل‌محمدی را انجام می‌دهیم/ در حال جمع‌بندی درباره اسدی هستیم

صدری: مو به مو خواسته‌های گل‌محمدی را انجام می‌دهیم/ در حال جمع‌بندی درباره اسدی هستیم

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد مدیران باشگاه در حال عملی کردن خواسته‌های گل‌محمدی هستند.

 مجید صدری درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس گفت: دوستان به نحو احسن کار را جلو می‌برند. ما تلاش می‌کنیم فرمایشات گل‌محمدی را مو به مو انجام دهیم.

وی درباره آخرین وضعیت پرونده کالدرون گفت: فعلاً کمی فرصت داریم. اجازه دهید وقتی منابع آن تامین شد در موردش صحبت کنیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود سقف قرارداد 5 میلیاردی برای باشگاه‌ها در نظر گرفته شده، اظهار داشت: این را باید سمیعی توضیح دهد. این چیزی است که وزارتخانه به ما اعلام می‌کند و موضوعی نیست که هیئت مدیره در مورد آن تصمیم بگیرد. رقم این موضوع الان یادم نیست.

صدری در واکنش به این پرسش که با توجه به تغییرات در وزارت ورزش و جوانان آیا او همچنان در باشگاه پرسپولیس خواهد ماند؟ گفت: فعلا که هستیم!

وی در مورد آخرین وضعیت قرارداد کارگزاری این باشگاه گفت: وقتی رقم پیشنهادی‌  طرفِ قرارداد از فصل قبل کمتر است، عملاً ما نمی‌توانیم آن را قبول کنیم. باید خرج باشگاه در بیاید.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اینکه گفته می‌شود رقم پیشنهادی باشگاه پرسپولیس 180 میلیارد است گفت: بعید‌ می‌دانم چنین رقمی باشد.

صدری در ادامه با حضور بین هواداران باشگاه پرسپولیس که مقابل این باشگاه آمده بودند درباره وضعیت رضا اسدی و اینکه تعدادی از هواداران معتقد بودند اختلاف باشگاه و اسدی به دلیل مسائل مالی است، گفت: سمیعی سه جلسه با اسدی داشته است. همه چیز که پول نیست باید تیم را مدیریت کنیم. مدیران باشگاه تمام تلاششان را می‌کنند. من یک سوال از هواداران دارم، اگر اسدی 20 میلیارد پیشنهاد بخواهد ما باید چه کار کنیم؟

وی ادامه داد: در نظر داریم بعد از نقل و انتقالات همه چیز را به طور شفاف به هواداران بگوییم. تنها باشگاهی هستیم که اعلام کردیم آمادگی داریم تمام قراردادها را افشا کنیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به سوال هواداران پرسپولیس مبنی بر اینکه رقم درخواستی اسدی چقدر بوده است؟ عنوان کرد: من به این موضوع اشاره نکردم که او چقدر می خواهد. اسدی بازیکن قابل احترامی است و حق دارد با هر کجا که دلش می‌خواهد مذاکره کند. این بازیکن با ما مذاکره کرده و در حال جمع‌بندی هستیم. منظور من اصلا بحث عدد و رقم نیست. مدیران باشگاه در تلاش هستند تا در فرصت قانونی بتوانیم بازیکنان مد نظر را جذب کنیم./ تسنیم

بیشتر بخوانید:

شادی طارمی پیش چشم علیپور/ تقابل دو پرسپولیسی سابق بدون برنده بود+ تصویر

کپی