اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

پیشنهاد دادن سیگار بمب گذاررا غافلگیر کرد

پیشنهاد دادن سیگار بمب گذاررا غافلگیر کرد
آرزو کیهان

ماموران پلیس ضربتی اسکاتلندیارد در عملیاتی خطرناک یک بمب گذار انتحاری را با تعارف یک سیگار به دام انداختند.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از یاهو، ماموران با دریافت تماس تلفنی از ساکنان منطقه "نورت همشایر" از حضور یک بمب گذار احتمالی در این منطقه خبر دادند. با تماس تلفنی و گزارشهای دریافتی ماموران خود را به خانه متهم رسانده و از او می خواهند تا خود را تسلیم ماموران کند .
اما متهم " جایش تانکی " در مقابلشان مقاومت کرده و ادعا می کند که کوله پشتی که بر دوش دارد حاوی مواد منفجره است و با دستی که درون کتش قرار دارد می تواند کلید بمب را فشار دهد و از این طریق ماموران پلیس انگلیس را تهدید به انفجار بمب کند .در زمانیکه ماموران سعی می کنند تا با مهاجم وارد گفتگو شده و ماجرا را بدون خونریزی پایان دهند یکی از افسران به سمت مهاجم سیگاری تعارف می کند او نیز بی اختیار دستش را از کت بیرون آورده تا سیگار را بگیرد در همین زمان ماموران فورا وارد عمل شده و بمب گذار انتحاری را بازداشت می کنند.
"جان هلم " رئیس عملیاتی پلیس پس از دستگیری بمب گذار به خبرنگاران گفت: افسران ما با شجاعت و زیرکی عمل کرده و در ننتیحه آموزشهای گسترده موفق به بازداشت این بمب گذار انتحاری شدند.می توانم بگویم وسوسه گرفتن یک سیگار متهم را به دام ماموران ما انداخت.


 

کپی