اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

حاشیه بازی استقلال و گل‌گهر| شادی مشترک کاپیتان و سرمربی استقلال/ اخراج دستیار قلعه نویی

حاشیه بازی استقلال و گل‌گهر| شادی مشترک کاپیتان و سرمربی استقلال/ اخراج دستیار قلعه نویی

کاپیتان استقلال پس از زدن گل دوم تیمش به سمت فرهاد مجیدی رفت.

 نیمه دوم دیدار دو تیم استقلال و گل گهر در نیمه نهایی جام حذفی با برتری دو بر یک استقلال مقابل گل گهر در جریان است.

*فرهاد مجیدی که در نیمه اول به دلیل همرنگ بودن پیراهنش با تیم گل گهر با داور دچار کشمکش و مجبور به پوشیدن کاور سبز رنگ شد، در نیمه دوم نیز لباسی همرنگ لباس استقلال پوشیده بود و به همین خاطر داور از او خواست تا دوباره از کاور استفاده کند! مجیدی که از این ماجرا کلافه شده بود و به داور اعتراض می کرد دوباره کاور سبز رنگ را پوشید!

*در دقیقه 71 داور مسابقه برای استقلال پنالتی گرفت که این تصمیم اعتراض دسته جمعی بازیکنان گل گهر را در پی داشت و  در این صحنه یونس شاکری معتقد بود که دستش را جمع کرده و روی صورتش گذاشته بود. عده‌ای از بازیکنان گل گهر نیز دور کمک داور حلقه زده بودند و به او اعتراض می کردند.

*امیر قلعه‌نویی پس از این تصمیم داور با ناراحتی به روی نیمکت تیمش برگشت.

*وریا غفوری پس از باز کردن دروازه گل گهر با استفاده از پنالتی اول، شادی گل انجام نداد و لنگ لنگان به زمین استقلال برگشت. پس از این گل فرهاد مجیدی بازیکنان استقلال به بازی هجومی تشویق کرد.

*در دقیقه 78 توپ در صحنه‌ای مشکوک به دست مدافع استقلال خورد و اعضای گل گهر به شدت اعتقاد به پنالتی داشتند اما داور دستور به ادامه بازی داد تا این توپ تبدیل به ضد حمله شود. در ادامه خاقانی در محوطه جریمه گل گهر صاحب توپ شد اما با خطای زکی پور زمین خورد تا داور بلافاصله نقطه پنالتی را نشان بدهد. این تصمیم اعتراض شدید اعضای گل گهر را در پی داشت و داور در مشورت با داور چهارم به سمت نیمکت تیم سیرجانی رفت. او با دادن کارت زرد دوم به الهویی، مربی گل گهر را اخراج کرد.

*وریا غفوری پس از باز کردن دروازه حریف روی ضربه پنالتی دوم به سمت فرهاد مجیدی رفت و شادی خودش را با سرمربی تیم تقسیم کرد./ فارس

کپی