اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰

شکست سرخابی‌ها در جام حافظان سلامت/ صدرنشینی یاران فردوسی ‎پور+ تصویر

شکست سرخابی‌ها در جام حافظان سلامت/ صدرنشینی یاران فردوسی ‎پور+ تصویر

جام حافظان سلامت که با شعار حافظان سلامت، قهرمانان وطن برگزار می شود، در دومین روز خود بازی‌های پرحاشیه و پربرخوردی را پشت سر گذاشت.

در بازی اول که ساعت 18 دیروز آغاز شد تیم ستارگان هنر در یک بازی پرگل موفق شد حریف خود یعنی پرسپولیس را با نتیجه چهار بر سه شکست دهد. گل‌های این بازی را که با قضاوت نوید مظفری همراه بود، دوگل سامان صفاری، بهرام افشاری و امیرعباس گلاب برای ستارگان هنر و دوگل اشپیتیم آرفی و تک گل حسن خان محمدی برای پرسپولیس به ثمر رساندند.

اما در بازی دوم که یکی از پربرخوردترین‌ و خشن‌ترین بازی‌های جام بود، تیم وطن‌زرین با هدایت محمد وطن‌دوست توانست استقلال را از پیش رو بردارد. در این بازی مهران انصاری‌فر توانست با دوگل خود در مقابل تک گل محسن بیاتی‌نیا وطن‌زرین را به پیروزی برساند. گفتنی است داور این بازی پربرخورد منوچهر نظری از داوران پیشکسوت فوتبال ایران بود.

اما در آخرین بازی روز سوم که با سوت مسعود مرادی آغاز شد، تیم رسانه ورزش در دومین بازی خود نیز توانست تیم مدیران را با نتیجه چهار بر یک از پیش رو بردارد تا صدرنشین این بازی‌ها باشد. گل‌های تیم رسانه ورزش توسط عادل فردوسی پور، نیما علیپور، فرخ کیا و نوید صبا به ثمر رسید و تک گل مدیران را سالار کشانی وارد دروازه رسانه ورزش کرد.

روز سوم بازی‌ها نیز پنج‌شنبه با تقابل جذاب ستارگان هنر و رسانه ورزش، وطن زرین با پرسپولیس و استقلال با مدیران ادامه خواهد داشت. این دوره از مسابقات به صورت لیگ توسط گروه وطن زرین برگزار می‌شود و تیمی که بیشترین امتیاز را در پایان به دست آورد به عنوان قهرمان انتخاب خواهد شد./ ورزش سه

 

کپی