اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

بازداشت میلیونری که همسرش را دزدیده بود

بازداشت میلیونری که همسرش را دزدیده بود
آرزو کیهان

میلیونر سرشناس آمریکایی به جرم ربودن همسرش و قتل دو آدم ربا بازداشت و دادگاهی شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم، متهم "لارنس مایکل هندلی " 53 ساله میلیونر سرشناس آمریکایی که با فروش قرص های مکمل انرژی و کلسیم و راه اندازی مراکز ترک اعتیاد ثروتمند شده است پس از ازدواج در سال 2006 میلادی با همسرش دچار مشکل شده و این دو پرونده طلاق پر سرو صدایی داشته اند این مرد برای آنکه همسرش را راضی به طلاق کرده و پول کمی از پرونده طلاق به همسرش بدهد با تهدید وی و ربودنش قصد داشت تا همسرش را از درخواست پول منصرف کند.
بنا بر گزارش های پلیس لوئیزیانا" لارنس" در سال 2017 میلادی دو آدم ربا را برای دزدیدن همسرش و آزار وی استخدام کرده بود .این دو مرد به خانه همسر هندلی رفته و پس از بستن دست دختر و همسایه او این زن را می دزدند. مردان پس از ربودن زن این میلیونر بلافاصله شناسایی شده و در حین فرار از دست ماموران پلیس در عملیات تعقیب و گریز از خودرو خود خارج شده و سوار بریک قایق تلاش می کنند تا فرار کنند اما ماموران پلیس یک روز بعد جسدشان را در منطقه ساحلی لوئیزیانا پیدا می کنند علت مرگ آدم ربایان غرق شدگی عنوان شده بود.
اکنون پس از تحقیقات گسترده "هندلی " میلیونر سرشناس آمریکایی با اتهام قتل دو آدم ربای اجیر شده  و ربودن همسرش روبروست و به گفته سخنگوی پلیس به بیش از 40 سال زندان محکوم خواهد شد و نمی تواند تا 40 سال آینده از ثروت هنگفت خود لذتی ببرد.


 

کپی