اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰
اوحدی:

نتایج نشست هیئت امنای بنیاد شهید و مجامع شرکت‌های تابعه بی‌سابقه است

نتایج نشست هیئت امنای بنیاد شهید و مجامع شرکت‌های تابعه بی‌سابقه است

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزاری هیئت امنای بنیاد شهید و امور ایثارگران مربوط به سال 1399 و همچنین مجامع عمومی شرکت‌های تابعه بنیاد را اقدامی بی‌سابقه با نتایجی بسیار خوب توصیف کرد.

 مهندس سعید اوحدی روز سه‌شنبه 12 مرداد در جلسه شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: مشکلات و مسائل مربوط به ایثارگران باید در حوزه‌های تخصصی نیز تفکیک شوند و به عنوان مثال مشکلات خانم‌های ایثارگر باید به صورت مجزا احصا و مورد بررسی قرار بگیرند تا با سرعت بهتری برطرف شوند.
وی افزود: بانوان ایثارگر اعم از مادران، فرزندان و همسران گرامی شهدا، همسران جانبازان و آزادگان نیز سختی‌ها و مشکلات زیادی را متحمل شده‌اند و سهم بسیار مهمی در فداکاری‌ها و ایثارگری‌های عزیزان خود دارند.
معاون رئیس جمهور با تأکید بر ضرورت تسریع در روند واکسیناسیون ایثارگران در برابر بیماری کرونا گفت: با شیوع موج جدید بیماری کرونا و نوع جدید این ویروس شاهد افزایش میزان سرایت آن هستیم و لازم است پیگیری‌های لازم برای افزایش سرعت واکسیناسیون ایثارگران عزیز در برابر این بیماری انجام شود.
اوحدی با اشاره به برگزاری جلسه هیئت امنای بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: با وجود تمام سختی‌ها و مشکلات مقدمات برگزاری جلسه هیئت امنای بنیاد شهید و امور ایثارگران مربوط به سال 1399 مهیا شد و در این مسیر شاهد تلاش‌های شبانه‌روزی بسیاری از عزیزان و همکاران بودیم. به عنوان نمونه تنها در مجموعه سازمان اقتصادی کوثر مجامع بیش از 40 شرکت برگزار شد که کاری بسیار فشرده بود و انجام آن نشان‌دهنده ظرفیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران بود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: خوشبختانه در صورت‌های مالی مشکلی وجود نداشت و گزارش صورت‌های مالی بنیاد شهید و امور ایثارگران مطلوب ارزیابی شد.

/ایثار 

کپی