اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

کشف ۳۳۷ کیلو مواد مخدر در خراسان جنوبی

کشف ۳۳۷ کیلو مواد مخدر در خراسان جنوبی

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی از کشف ۳۳۷ کیلو و 200 گرم مواد مخدر طی 2 عملیات پلیسی در استان خبر داد و گفت: طی این عملیات‌ها ۴ سوداگر مرگ دستگیر شدند.

سردار ناصر فرشید ظهر امروز  اظهار داشت: مأموران انتظامی پاسگاه قومنجان قاین هنگام کنترل خودروهای عبوری و گشت‌زنی در محورهای فرعی این شهرستان به یک سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی با بیان اینکه مأموران در بازرسی از سواری پژو، ۲۳۴ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک کشف کردند، بیان داشت: مأموران در این رابطه یک خودرو توقیف و یک متهم را دستگیر و به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی کردند.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی همچنین افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و به راننده آن با علایم هشدار دهنده دستور ایست دادند.

فرشید تصریح کرد: راننده سواری پژو به محض مشاهده مأموران پلیس متواری شد که در اقدامی منسجم و هماهنگ خودرو متوقف و در بازرسی از آن ۱۰۲ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک کشف شد.

وی با اشاره به اینکه در ادامه عملیات یک سواری پژو ۴۰۵ دیگر که راه‌پاک‌کن و اسکورت خودروی حامل محموله مواد مخدر بود توقیف شده، تصریح کرد: مأموران در این رابطه ۲ خودرو توقیف و ۳ متهم را دستگیر کردند که متهمان دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی بر مبارزه جدی و بی‌امان با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ تأکید و خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده افراد و یا خودروهای مشکوک بلافاصله مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.فارس

 

کپی