اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

برنامه ویژه استقلال برای مقابله با تاکتیک پنالتی گل‌گهر

برنامه ویژه استقلال برای مقابله با تاکتیک پنالتی گل‌گهر

کادرفنی استقلال برای ضربات پنالتی در دیدار با گل گهر سیرجان تمرینات ویژه ای انجام داده است.

تیم گل گهر سیرجان که فردا در چارچوب رقابت های نیمه نهایی جام حذفی مقابل استقلال قرار می گیرد، یکی از بهترین تیم های فوتبال ایران از لحاظ گل کردن ضربات پنالتی است.

از آنجایی که ممکن است دیدار استقلال و گل گهر چهارشنبه شب به ضربات پنالتی کشیده شود، این مساله می تواند به شاگردان امیر قلعه نویی کمک شایانی انجام بدهد.. گل گهر در دو سال گذشته در لیگ برتر 91 درصد پنالتی هایش را تبدیل به گل کرده و این یک آمار فوق العاده محسوب می شود.

از اینرو کادرفنی استقلال هم برای ضربات پنالتی تمرینات ویژه ای را در نظر گرفته است. استقلالی ها که در ضربات پنالتی مقابل پرسپولیس برنده شدند، نشان دادند می توانند در این بخش هم موفق باشند و به همین خاطر فرهاد مجیدی و همکارانش برای پنالتی های احتمالی در بازی فرداشب هم برنامه ریزی کرده اند.

نقطه قوت استقلال در ضربات پنالتی سیدحسین حسینی است که در بازی های گذشته هروقت مسابقه به پنالتی رفته، عملکرد خوبی داشته و با مهار یکی دو ضربه توانسته تیمش را راهی دور بعد کند. حالا اگر فردا هم بازی به پنالتی کشیده شود، قطعا حسینی می تواند نقش مهمی را در صعود استقلال به فینال حذفی ایفا کند./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

مدافع استقلال به کرونا مبتلا شد

کپی