اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

قتل سرایدار در خانه ویلایی

قتل سرایدار در خانه ویلایی

جسد سرایدار خانه ویلایی 17 ساعت پس از مرگ درحالی کشف شد که با ضربات جسم سنگین به قتل رسیده بود.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، ساعت 10 شامگاه 10 مرداد، مأموران کلانتری 163 ولنجک در تماس با بازپرس حبیب‌الله صادقی از کشف جسد سرایدار یک خانه ویلایی خبر دادند.
با اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز شد و در بررسی‌های اولیه مرد همسایه که جسد را پیدا کرده بود ،گفت: چند ساعت قبل صدای درگیری و سر و صدا از خانه همسایه به گوش رسید، اما صدا قطع شد و من هم دیگر پیگیر ماجرا نشدم. تا اینکه شب وقتی برای خرید از خانه خارج شدم با دیدن در نیمه‌باز خانه ویلایی همسایه به موضوع مشکوک شدم. از سرایدار جوان هم خبری نبود و با توجه به سر و صدایی که شنیده بودم برای اینکه ببینم چه اتفاقی افتاده وارد خانه ویلایی شدم. چند بار سرایدار را صدا زدم اما پاسخی نشنیدم و ناگهان با جسد خونین او مواجه شدم.
بررسی‌‌ها نشان می‌داد صاحبخانه در تهران نیست و سرایدار 35 ساله به تنهایی در خانه ویلایی بوده است. با حضور تیم جنایی در محل، آنها با جسد سرایدار جوان درحالی روبه‌رو شدند که با اصابت ضربات متعدد به قتل رسیده بود. به دستور بازپرس رحیم دشتبان جسد مقتول که 17 ساعت از مرگ او گذشته بود به پزشکی قانونی منتقل شد. بازپرس جنایی دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه را صادر کرد. همچنین تحقیقات برای دستگیری عامل یا عاملان جنایت به دستور بازپرس جنایی ادامه دارد.

کپی