اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

توقیف۲۴ قبضه اسلحه و هزار عدد فشنگ در کرمانشاه

توقیف۲۴ قبضه اسلحه و هزار عدد فشنگ در کرمانشاه

رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه، از کشف ۲۴ قبضه سلاح، هزار عدد فشنگ و ۳۲ عدد خشاب اسلحه کلت در شهر کرمانشاه خبر داد.

 سرهنگ حسن حیدری امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت عمومی استان از فعالیت اعضای یک باند توزیع سلاح و مهمات در شهر کرمانشاه رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه اعضای باند در یکی از محلات حاشیه ای شهر "کرمانشاه" شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازرسی های لازم را به عمل آوردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان خاطرنشان کرد: در بازرسی های انجام شده 24 قبضه سلاح شامل 16 قبضه کلت، 5 قبضه کلاشینکف، 2 قبضه برنو و یک قبضه سلاح شکاری همراه با هزار عدد فشنگ کشف شد.

حیدری همچنین با اشاره به کشف 32 عدد خشاب کلت، از دستگیری 2 عضو باند و معرفی آنها به دستگاه قضائی خبر داد و گفت: تلاش برای دستگیری دیگر عوامل مرتبط با این باند ادامه دارد.

وی در پایان مبارزه با توزیع کنندگان سلاح و مهمات که اصلی ترین عوامل ایجاد ناامنی در جامعه هستند را از مهمترین برنامه های پلیس امنیت عمومی استان برشمرد.فارس

 

کپی