اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

تساوی استقلال و سپاهان در نیمه نخست

تساوی استقلال و سپاهان در نیمه نخست

مصاف دو تیم استقلال و سپاهان در هفته سی‌ام لیگ برتر در نیمه اول با تساوی بدون گل پایان یافت.

در چارچوب هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر، دو تیم استقلال و سپاهان به مصاف هم رفتند. این بازی از ساعت ۲۱:۱۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد. نتیجه این بازی و مصاف دو تیم پرسپولیس و پیکان، قهرمان بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر را مشخص خواهد کرد.

این بازی در پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل پایان یافت تا دو تیم با نتیجه تساوی به رختکن بروند.

نیمه اول

در دقایق ابتدایی بازی، دو تیم سعی داشتند به نیمه زمین یکدیگر بیایند و موقعیت‌هایی برای خود شکل دهند. در این بین توپ و میدان بیشتر در اختیار زردپوشان اصفهانی بود.

دقیقه ۱۲ بازی، متین کریم‌زاده روی پاس آرش رضاوند در محوطه جریمه سپاهان صاحب موقعیت شد اما ضربه این بازیکن را پیام نیازمند دریافت کرد.

فرشید اسماعیلی در دقیقه ۱۵ مسابقه روی یک نفوذ، در محوطه جریمه زردپوشان توپ را در اختیار گرفت ولی ضربه شوت این بازیکن نتوانست دروازه سپاهان را تهدید کند.

آبی پوشان بازهم فشار خود را روی دروازه سپاهان کم نکردند و وریا غفوری روی یک ضربه کاشته در دقیقه ۱۸، شوتی روانه دروازه حریف کرد که این ضربه با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

ارسلان مطهری در دقیقه ۲۳ بازی، شوتی روانه دروازه سپاهان کرد که ضربه این بازیکن را پیام نیازمند با مشت دفع کرد.

در دقیقه ۲۷ این دیدار، مهدی قایدی با حضور در محوطه جریمه شاگردان نویدکیا، دروازه پیام نیازمند را تهدید کرد اما ضربه این بازیکن با واکنش پیام نیازمند همراه شد.

پس از توقف سه دقیقه‌ای بازی در دقیقه ۳۰، مهدی قایدی روی یک ضربه چکشی می‌توانست دروازه سپاهان را باز کند اما ضربه این بازیکن را دروازه‌بان سپاهان دریافت کرد.

استقلال در ادامه بازهم در نیمه زمین حریف حضور داشتند و بازهم در تلاش بودند دروازه زردپوشان اصفهانی را تهدید کنند اما تلاش آبی‌ها نتوانست منجر به گل شود.

در پایان تلاش دو تیم برای به ثمر رساند گل در نیمه اول بی‌نتیجه بود تا این بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، عزت‌الله پورقاز، سجاد شهباززاده، محمد محبی، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، سید محمد کریمی، احسان حاج‌صفی، ولسیانی، سروش رفیعی و محمد نژاد مهدی

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، محمد حسین مرادمند، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، مسعود ریگی، آرش رضاوند، فرشید اسماعیلی، وریا غفوری، متین کریم‌زاده، ارسلان مطهری و مهدی قایدی/ ایسنا

کپی