اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

کری خوانی پرسپولیسی ها و استقلالی ها در فضای مجازی درباره بازی با سپاهان

کری خوانی پرسپولیسی ها و استقلالی ها در فضای مجازی درباره بازی با سپاهان

در حالی که هواداران پرسپولیس در فضای مجازی معتقدند که استقلال مقابل سپاهان با تمام قوا بازی نمی کند، اما بازیکنان و سرمربی آبی ها ضمن نپذیرفتن این نظرات، مدعی هستند که با قدرت تمام مقابل زردهای اصفهان بازی خواهند کرد.

پرسپولیس در شرایطی به مصاف پیکان می‌رود که نیم نگاهی هم به بازی استقلال و سپاهان دارد.

در فضای مجازی پرسپولیسی ها مدعی هستند که استقلال با تمام قوا مقابل سپاهان بازی نمی کند اما کادرفنی و بازیکنان استقلال این مسئله را قبول نداشته و اتفاقاً عقیده دارند که تیم شان با تمام قدرت مقابل شاگردان محرم نویدکیا قرار خواهد گرفت.

استقلالی ها می گویند ما اصلا کاری به پرسپولیس و اینکه چه تیمی قهرمان می‌شود نداریم ما برای اعتبار خودمان بازی می‌کنیم و می‌خواهیم انتقام شکست بازی رفت را از سپاهان بگیریم. البته با تمام این حرف ها بازی با گل‌گهر در نیمه نهایی جام حذفی به مراتب برای فرهاد مجیدی و شاگردانش حساس‌تر است.

یکی از مسئولان استقلال گفت:

شک نکنید که تیم ما با تمام قوا مقابل سپاهان ظاهر می شود و فقط برای کسب پیروزی و هر سه امتیاز به مصاف این تیم خواهیم رفت. اگر پرسپولیس مقابل پیکان امتیاز بدهد، در آن صورت بازی استقلال و سپاهان حساس تر از قبل هم می شود.

البته سپاهان در صورتی قهرمان می‌شود که با اختلاف سه گل استقلال را ببرد و پرسپولیس هم یک مساوی به پیکان بدهد.

در حالت دیگر اگر پرسپولیس به پیکان ببازد آن وقت سپاهان با هر نتیجه ای استقلال را ببرد، قهرمان لیگ بیستم می‌شود.

همه اینها در حالی است که سرنوشت جام در دست شاگردان گل‌محمدی است و آنها اگر با هر نتیجه‌ای از سد پیکان عبور کنند، اصلاً کار به بازی استقلال و سپاهان نمی کشد./ روز نو

بیشتر بخوانید:

بیانیه تند باشگاه پرسپولیس علیه برنامه شب‌های فوتبالی

کپی