اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

۱۴ خبازی متخلف در سروآباد شناسایی شد

۱۴ خبازی متخلف در سروآباد شناسایی شد

مسوول کمیته آرد و نان شهرستان سروآباد گفت: تعداد ۱۴ خبازی متخلف در سطح این شهرستان شناسایی شده و مشمول مجازات و جریمه شدند.

سید جلیل حسینی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از این تعداد هشت خبازی به دلیل کم فروشی و گران فروشی شناسایی و جهت برخورد قانونی و اعمال جریمه به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی با بیان اینکه ۶ واحد خبازی دیگر نیز به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات سهمیه آرد آنها قطع شد افزود: این خبازی ها در ماه های گذشته نیز به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات به تعزیرات حکومتی معرفی شده بودند.

مسوول کمیته آرد و نان شهرستان سروآباد یادآور شد: در سال گذشته عدم بازرسی و نظارت کامل بر خبازی های سطح شهرستان باعث شده بود که کارکرد خبازی ها با میل و رغبت متصدیان همراه باشد و همین امر باعث ایجاد نارضایتی و اعتراض شهروندان شده بود.

وی اضافه کرد: در این راستا فرماندار شهرستان سروآباد به همراه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان، رییس اداره صنعت و معدن و تجارت و یک اکیپ از خبازی های سطح شهرستان در طول هفته جاری بازدید و نظارت کردند و خبازی های متخلف شناسایی شدند.

حسینی تاکید کرد: این بازرسی و نظارت بر خبازی ها در پی عزم و اراده مدیران شهرستانی در راستای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان انجام شد و در طول سال نیز ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: در این راستا فرماندار شهرستان سروآباد یکی از کارکنان فرمانداری را مامور نظارت و کنترل بر دستگاه های ناظر خبازی ها منصوب کرد و نظم و انظباط در ماه های گذشته ملموس بوده است.

مسوول کمیته آرد و نان فرمانداری شهرستان سروآباد یادآور شد: در مدیریت جدید بازرسی از خبازی ها به گونه ای برنامه ریزی شده است که تا ساعت ۱۶ هر روز نان تازه به شهروندان ارائه شود.

شهرستان سروآباد با ۲ بخش مرکزی و هورامان و جمعیت ۵۲ هزار نفری در فاصله ۹۰ کیلومتری از سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و ۲۴ کیلومتر مرز با کشور عراق دارد./ایرنا


 

کپی