اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

بازیکن پرسپولیس جراحی می‌شود

بازیکن پرسپولیس جراحی می‌شود

علی شجاعی در بازی دیروز پرسپولیس در برابر ماشین سازی از دقیقه 62 به جای مهدی ترابی وارد میدان شد و در دقیقه 90 به شهریار مغانلو پاس گل داد.

این دومین پاس گلی علی شجاعی در پست تخصصی اش بود؛ کاری که به دفعات در نساجی انجام داد. نکته مهم در جریان بازی؛ دوبار کتف علی شجاعی از جا در رفت که خود این بازیکن آن را جا زد تا به بازی ادامه دهد. اما درد شدید در پایان بازی به سراغ او آمد و برای رهایی از این مشکل باید کتف خود را جراحی کند و طبیعتا در دو هفته پایانی قادر به همراهی تیم پرسپولیس نخواهد بود.

علی شجاعی که یکی از بازیکنان کلیدی نساجی در فصل گذشته بود این فصل خیلی از سوی یحیی گل محمدی به بازی گرفته نشد؛ از اینرو به دنبال تغییر تیم در فصل جدید است تا شانس بیشتری برای بازی در لیگ برتر پیدا می کرد و روزهای خوب خود را در نساجی یک بار دیگر در لیگ برتر تکرار کند. او در نساجی هم پاس گل های متعددی داد و یکی از ارکان تاثیر گذار تیم در کسب عنوان نهمی بود.

یحیی گل محمدی به بازی دادن به علی شجاعی در بازی با ماشین سازی نشان داد که به این بازیکن اعتماد دارد اما ترافیک بازیکن موجب شده تا کمتر از او بهره ببرد./ ورزش 3

بیشتر بخوانید:

بیانیه باشگاه ماشین‌سازی در پی فحاشی سنگربان پرسپولیس

کپی