اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

تذکر به بیش از ۷ هزار خودرو در خروجی‌های تهران

تذکر به بیش از ۷ هزار خودرو در خروجی‌های تهران

رئیس پلیس راه تهران بزرگ از تذکر به هفت هزار و ۵۰۰ خودرو در خروجی های استان خبر داد و گفت: محدودیت های ترافیکی تا پایان تعطیلات ادامه دارد.

سرهنگ نورالله خادم با بیان اینکه در ۳ نقطه خروجی تهران محدودیت های ترافیکی اعمال می شود،گفت:حدود ۳۵۰۰ خودرو که قصد خروج از تهران را داشتند، بازگردانده شدند.

وی ادامه داد:  این محدودیت های ترافیکی در خروجی  های  آزاد راه تهران شمال ، آزاد راه تهران قم و جاده قدیم قم اعمال می شود.

رئیس پلیس راه تهران بزرگ  به همکاری مردم و  کم بودن حجم ترافیک نسبت به هفته های گذشته اشاره کرد بیان داشت:  درآزاد راه تهران شمال در دو نقطه  قبل و بعد از تونل کندوان نیز همکاران ما مستقر هستند و این محدودیت ها اعمال می شود.

قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا روز دوشنبه  در اطلاعیه ای اعلام کرد:در تعطیلی یک هفته ای پیش رو خروج خودروهای شخصی، با پلاک استان‌های تهران و البرز و ورود خودروهای شخصی با پلاک‌های دیگر شهرها به تهران و البرز ممنوع است.

با توجه به درخواست وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی، مبنی بر"تعطیلی همزمان دو استان تهران والبرز" با توجه به تعطیلات پایان هفته جاری و بررسی این پیشنهاد در نشست فوق العاده مشترک قرارگاه عملیاتی وکمیته امنیتی، اجتماعی وانتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و با عنایت به موافقت رییس جمهور محترم با پیشنهاد ارائه شده، جزئیات تعطیلی یکپارچه تمامی دستگاههای دولتی، بانکها و گروه های پر خطر اصناف و مشاغل به شرح ذیل به استحضار عموم مردم در استان های تهران و البرز و سایر استان های کشور می رسد.

بر اساس این اطلاعیه اعمال محدودیت ها از ساعت ۱۸:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۲۸-۴-۱۴۰۰ شروع و تا ساعت هفت صبح  روز دوشنبه ۴ – ۵ - ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

براساس اطلاعیه قرارگاه ستاد ملی مقابله با کرونا  خروج خودروهای شخصی، با پلاک استان‌های تهران و البرز و ورود خودروهای شخصی با پلاک‌های دیگرشهرها به تهران و البرز و سفر از / به تمامی شهرهای دارای وضعیت قرمز کرونایی سراسرکشور، مطلقاً ممنوع است.

عوامل نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی رانندگی، به منظور جلوگیری از تردد خودروها به صورت محسوس و نامحسوس، نسبت به تشدید کنترل‌ها در مبادی اصلی وفرعی ورودی وخروجی به مقاصد دو استان اقدامات لازم را اعمال می‌کند. همچنین خودروهای شخصی دارای پلاک این دواستان، چنانچه برای خروج مراجعه کردند، عودت و درصورت عدم تمکین، علاوه بر اعمال قانون، عودت می‌شوند./ ایرنا

 

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

 
 
 
 
 
 
 
کپی