اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

والیبالیست‌های ساحلی ناشنوا به دنبال کسب سکو در قهرمانی جهان لهستان

والیبالیست‌های ساحلی ناشنوا به دنبال کسب سکو در قهرمانی جهان لهستان

سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی ناشنوایان گفت: تلاش بر این است که برای اولین بار در والیبال ساحلی ناشنوایان روی سکوی قهرمانی جهان قرار بگیریم.

امیرحسین منظمی اظهار کرد: پنجمین اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال ساحلی ناشنوایان با حضور پنج ورزشکار در بندر ترکمن در حال برگزاری است و این اردو پنجشنبه ۳۱ تیر به پایان خواهد رسید.

وی با اشاره به اعزام ۴ ورزشکار به قهرمانی جهان لهستان، گفت: با توجه به اینکه ۵ ورزشکار حاضر در اردوی آمادگی از نظر تکنیک و تاکتیک خیلی به هم نزدیک هستند، برای تعیین چهار ورزشکار اعزامی به لهستان باید عملکرد بازیکنان را در اردوی ششم مورد ارزیابی قرار دهیم و سپس ۴ ورزشکار اعزامی به لهستان را مشخص کنیم.

منظمی در ارزیابی از وضعیت بازیکنان والیبال ساحلی افزود:  بازیکنان حاضر در اردوی آمادگی از نظر قدرت بدنی، تکنیک و تاکتیک در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و با این شرایط انتخاب چهار بازیکن اعزامی به قهرمانی جهان لهستان کار بسیار سختی است.

وی زمان برگزاری مسابقات قهرمانی جهان لهستان را از ۱۸ تا ۲۳ مرداد عنوان کرد و افزود: اردوی پایانی تیم ملی والیبال ساحلی ناشنوایان از ۵ مرداد آغاز می شود و تا ۱۵ مرداد ادامه خواهد داشت، البته هنوز مکان برگزاری اردو مشخص نیست.
سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی ناشنوایان از وحید طالبی، مهراد کشاورز، امیرعلی ساوه شمشکی؛ حامد گرکانی و حسام خیراندیش نفرات حاضر در اردو نام برد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: چون تاکنون در مسابقات جهانی و المپیک به نتایج خوبی دست پیدا نکردیم تلاش بر این است که در لهستان برای اولین بار روی سکو قرار بگیریم و خود را برای المپیک ناشنوایان آماده کنیم./ ایسنا

کپی