اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

تست مثبت ۶ ملی‌پوش هندبال بانوان/ مدیرعامل باشگاه اشتادسازه در بیمارستان بستری شد

تست مثبت ۶ ملی‌پوش هندبال بانوان/ مدیرعامل باشگاه اشتادسازه در بیمارستان بستری شد

مربی تیم ملی هندبال بانوان با بیان اینکه بازیکنان یک دوز واکسن زدند و ۶ کرونایی در تیم وجود دارد، گفت: از ۲۵ بازیکن حاضر در اردو، ۱۸ بازیکن برای مسابقات کره جنوبی اعزام می‌شوند.

نشمین شافعیان با بیان اینکه اردوی سوم تیم ملی بانوان هندبال بزرگسال در حال برگزاری است، اظهار کرد: در اردوی اول ۷۰ بازیکن از لیگ برتر، دسته یک و امید و جوانان انتخاب و دعوت شدند و در این اردو ۲۵ بازیکن دعوت شدند.

مربی تیم ملی هندبال بانوان عنوان کرد: این اردو از ۲۰ تیر شروع شده و امروز آخرین روز آن است، امیدواریم نفرات منتخب برای اردو بعد ما که هفتم مرداد ماه در تهران است آماده باشند.

وی با بیان اینکه قرار است ۲ اردو در مرداد ماه و دو اردو متصل به اعزام داشته باشیم، ابراز کرد: از ۲۵ نفر ۱۸ بازیکن برای مسابقات کره جنوبی اعزام می‌شوند.

شافعیان یادآور شد: هانیه لک و مینا وطن پرست از بازیکنان خوب ما هستند اما به دلیل شرایط کرونا و وضعیتشان مجبور شدند که تیم را ترک کنند.

وی با بیان اینکه ۶ نفر از بازیکنان را به علت کرونا در اختیار نداریم و بازیکنان دوز اول واکسن را دریافت کره‌اند، ادامه داد: دوز دوم واکسن در مرداد ماه پس از یک ماه فاصله تزریق می‌شود.

مربی تیم هندبال بانوان بیان کرد: امسال با اشتادسازه همکاری دارم تا ببینیم سال بعد شرایط چگونه است، قرارداد بنده یک ساله بوده و برنامه ای برای سال بعد ندارم.

وی خاطرنشان کرد: مدیرعامل باشگاه در شرایط جسمی خوبی به سر نمی‌برد و از خداوند خواهان سلامتی وی هستم./ فارس

کپی