اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در راستای حمایت هواداران برای کسب قهرمانی

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در راستای حمایت هواداران برای کسب قهرمانی

باشگاه پرسپولیس پیرامون ادامه راه این تیم در کسب پنجمین عنوان قهرمانی بیانیه‌ای صادر کرد.

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تقدیر از تلاش‌های اعضای تیم و حمایت‌های هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس، از اراده سرخپوشان برای فتح جام قهرمانی لیگ برتر در سه بازی باقیمانده گفت.

در این اطلاعیه آمده است:

هدف مشخص است. می‌دانیم چه می‌خواهیم و برای آن باید چه کنیم. ما داستان حماسه‌های خود را با هواداران‌مان می‌نویسیم. به راستی که حماسه بزرگ پرسپولیس، هواداران بوده‌اند و خواهند بود. امروز باید از انرژی و احساس بسیار خوبی بگوییم که هواداران به سوی تیم محبوب خویش روانه کرده‌اند.

روزهای سخت گاهی نعمت هستند اگر باعث شوند گنج با ارزشی که دارید را در وجود خود بیابید و گنج وجود پرسپولیس، هواداران هستند. هوادارانی که نمایشی ستودنی از حمایت و اتحاد را به تصویر کشیدند.

شبکه‌های اجتماعی پر شده از شور و شعور هوادارانی که برای پرسپولیس چاره‌ای جز قهرمانی باقی نمی‌گذارند. چند سال قبل را به یاد می‌آوریم؛ پرسپولیس، قهرمانی را نه به تفاضل گل، که به امتیازات از دست رفته به خاطر اشتباهات داوری داد. روز آخر لیگ، هواداران کاری کردند کارستان. حجت تمام شد و ارتش سرخ چه شایسته پاسخ آن اعتماد را داد.

آن روز کم نبودند آن‌هایی که نفهمیدند، چه جنبشی در پرسپولیس به راه افتاده است. جرقه‌ای که آتش به پا کرد. آتشی که هنوز شعله‌ور است و هواداران بعد از این دربی، بار دیگر بر آن دمیدند. آتشی که وجود پرسپولیس را گرم می‌کند و رقیبان را می‌سوزاند.

اکنون زمانه غوغای دیگری است. غوغایی که با اتحاد همه پرسپولیسی‌ها به راه افتاده است. اکنون همه ما فقط به گلات فکر می‌کنیم و در روزهای باقی‌مانده از لیگ، حمایت‌ها را صدبرابر خواهیم کرد. این پرسپولیس باید با همین حمایت‌ها و تلاش جانانه مربیان و بازیکنانش قهرمان شود چون شایسته‌ترین تیم برای کسب قهرمانی است./ باشگاه پرسپولیس

بیشتر بخوانید:

مبلغ پاداش پرسپولیسی‌ها مشخص شد

آخرین تمرین پرسپولیس پیش از سفر به تبریز در حضور سمیعی

کپی