اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

دستگیری سارق ضبط باند خودرو ٢٠٦

دستگیری سارق ضبط باند خودرو ٢٠٦

رئیس کلانتری ١٣٨ جنت آباد از دستگیری سارق لوازم خودرو و کشف ٣٠ فقره سرقت خبر داد و گفت: این سارق حین سرقت از ٢٠٦ دستگیر شد.

سرهنگ "رضا قاسمی " بیان داشت: واحد گشت موتور سوار ١ ١٠ هنگام بازگشت از یک ماموریت ١١٠ فردی را حین خم کردن کلاف درب خودرو پژو ٢٠٦ پارک شده در اطراف محله جنت آباد مرکزی مشاهده می کند.

وی ادامه داد: فرد مذکور با مشاهده مامور موتور سوار با استفاده از یک دستگاه خودرو ٤٠٥ اقدام به فرار میکند و پس از طی نمودن غرب به شرق بزرگراه هاشمی رفسنجانی وارد اتوبان شهید باکری می شود که مامور موتور سوار حین تعقیب این خودرو از طریق بیسیم درخواست کمک می نماید و در ادامه واحد گشت خودروی کلانتری نیز در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید باکری خودرو ٤٠٥ را مشاهده می نماید که ضمن رعایت قانون بکار گیری سلاح لاستیک های خودرو را مورد اصابت گلوله قرار میدهد و سرانجام قبل از ورودی بزرگراه شهید فهمیده خودرو ٤٠٥ متوقف شده و سرنشین به همراه خودرو به کلانتری ١٣٨ جنت اباد منتقل می شود.

رئیس کلانتری ١٣٨ جنت آباد ابراز داشت : در بازجویی های اولیه فرد دستگیر شده به اقدام جهت سرقت ضبط خودرو ٢٠٦ اقرار و همچنین پس از کشف ١٠دستگاه ضبط فابریک ٢٠٦ از داخل خودروی وی به ٣٠ فقره سرقت به همین شکل از خودرو های ٢٠٦ اعتراف نمود.

قاسمی در پایان با بیان اینکه متهم دستگیر شده برابر دستور قضایی روانه زندان اوین شداضافه کرد: شهروندان با نصب تجهیزات ایمنی میتوانند خودرو خود را در برابر دست اندازی سارقان مصون داشته باشند . پلیس 

کپی