اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰
آرزوی فرهاد پیش از قرعه‌کشی یک چهارم؛

فرهاد مجیدی: خدایا اگر دوستم داری، قرعه‌ام پرسپولیس باشد!

فرهاد مجیدی: خدایا اگر دوستم داری، قرعه‌ام پرسپولیس باشد!

مدیر رسانه سابق استقلال در کانال شخصی خود صدایی ویژه از سرمربی آبی‌ها را در پیش از انجام قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی منتشر کرد.

فرهاد مجیدی در هفته‌های گذشته روز سخت و پرچالشی را در کسوت سرمربی استقلال سپری کرده و البته در این میان، او تلاش کرده تا همه آن‌چه برای آرامش تیمش لازم است را خود برای بازیکنانش فراهم کند استقلال در مسیر موفقیت در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران و جام حذفی، دچار چالش نشود.

محمد نوری‌فر مدیر رسانه‌ای فصل گذشته استقلال از دوستان نزدیک فرهاد مجیدی به شمار می‌رود، پس از پیروزی آبی‌پوشان در دربی پایتخت و صعود به نیمه نهایی جام حذفی، صدای فرهاد مجیدی را پیش از قرعه‌کشی یک چهارم نهایی منتشر کرده است.

مجیدی در این وویس در پاسخ به نوری‌فر که از او دقایقی پیش از قرعه‌کشی یک چهارم نهایی پرسیده، دوست داری با کدام تیم برخورد کنی، از پرسپولیس نام برده است.

فرهاد در پاسخ به سوال نوری‌فر، این‌گونه جالب پاسخ می‌دهد:

خدایا اگر واقعا دوستم داری، کاری بکن تا در این قرعه‌کشی بخورم به پرسپولیس.»؛ آرزویی که دقایقی پس از آن با انجام قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی تعبیر شد.

با عبور از پرسپولیس، حالا مسیر کسب اولین قهرمانی فرهاد مجیدی در کسوت سرمربیگری استقلال هموارتر از گذشته است. هر چند که سه تیم دیگر صعودکننده به نیمه نهایی هم حریفان قدر و قابل احترامی هستند./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

استوری انگیزشی مجیدی برای عارف غلامی+ تصویر

استراماچونی: خاطرات استقلال برایم زنده شد

کپی