این توپ که "Pyrostorm" نامیده می شود، مثل کفش های رنگی آدیداس که چند سال پیش روانه بازار شده بود از رنگ های زرد و قرمز آتشین تشکیل شده است. نوارهای صورتی و سیاه نیز در امتداد ستاره های روی توپ این فصل لیگ قهرمانان اروپا خودنمایی می کند.

بر اساس گزارش FourFourTwo توپ جدید لیگ قهرمانان اروپا، بازسازی طرح توپ فصل گذشته است. در این طرح ستاره های روی توپ به عنوان نماد لیگ قهرمانان اروپا با خطوط مشکی دور خود بر روی سطح سفید آن، تقریبا پنل های روی سطح توپ را پوشانده اند.

این توپ همچنین اولین توپ سفید لیگ قهرمانان اروپا در طول چند فصل اخیر است. سال گذشته در مراحل حذفی مسابقات از توپ نقره ای رنگ استفاده شد و در چند فصل اخیر هم از توپ های قرمز، آبی و بنفش استفاده شده است.

لیگ قهرمانان اروپا در معرض یک تغییر نام تجاری نامحسوس قرار گرفته اما نگران نباشید چرا که لوگوی مسابقات، سرود و توپ ستاره ای همچنان پابرجا خواهند ماند. در لوگوی لیگ قهرمانان اروپا شاهد تغییراتی بسیار ظریف هستیم که آن را به لوگوهای لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا نزدیک تر کرده است.

در پایان این گزارش آمده که انتظار می رود همانند هر فصل لیگ قهرمانان، آدیداس توپ جدیدی را برای مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا طراحی و تولید کند./ ورزش 3