اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
غلامی و مصدومیتی که کام آبی‌ها را تلخ کرد

مصدومیت نگران کننده ملی‌پوش استقلال+ تصویر

مصدومیت نگران کننده ملی‌پوش استقلال+ تصویر

مدافع استقلال به شکلی عجیب از تونل استادیوم آزادی خارج شد تا سوژه عکاسان و اصحاب رسانه شود.

 در شرایطی که بعد از پایان ماراتن پنالتی‌ها تمام توجهات به شادی اردوگاه استقلالی‌ها و غم شکست پرسپولیسی‌ها بود، عارف غلامی به شکلی عجیب و غیرحرفه‌ای مجبور به ترک استادیوم آزادی شد.

مدافع ملی‌پوش استقلال که در اواسط نیمه دوم به دلیل مصدومیت از زمین خارج شده بود، در طول دقایق باقیمانده و زمانی که دوربین او را روی نیمکت نشان می‌داد با حسرت به زمین خیره بود و امیدوار به برتری تیمش در دربی. این در حالی بود که پیش از دربی نیز زمزمه‌هایی مبنی بر مصدومیت عارف غلامی از ناحیه لگن و احتمال عدم حضورش در این بازی به گوش می‌رسید ولی این بازیکن بنا به نیاز تیمش و با کمک کادرپزشکی و تمرینات اختصاصی تا حد زیادی خود را مهیای همراهی تیم کرده بود.

با این حال در پایان بازی و در شرایطی که تمام توجهات به جشن شادی برد در گروه‌های چند نفره استقلالی‌‌ها بود، مدافع ملی‌پوش آبی‌ها بنا به مصدومیتی که داشت و بدون حضور در رختکن تیم و جشن شادی آنها، مجبور به ترک استادیوم شد. این در حالی بود که تصاویر ثبت شده از سوی خبرنگاران حاضر در محل میکسدزون نشان از عجیب‌ترین انتقال مصدوم می‌دهد؛ دو عضو استقلال که مشخصا از اعضای کادر پزشکی این تیم نیستند، با حمل او به سمت خودرو قصد کمک به مدافع آبی‌ها را دارند و مشخصا این اقدام البته کاملا غیرحرفه‌ای و شاید در مسیر تشدید مصدومیت غلامی باشد./ ورزش سه

 

کپی