اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

مسی در بارسلونا ماندنی شد/ تمدید قرارداد لئو تا 2026

مسی در بارسلونا ماندنی شد/ تمدید قرارداد لئو تا 2026

رسانه های نزدیک به باشگاه بارسلونا از توافق لیونل مسی و باشگاه برای تمدید قرارداد خبر دادند.

بارسلونا و لیونل مسی پس از هفته ها مذاکره سرانجام به توافق اولیه دست یافتند. طبق گزارشی که دقایقی پیش در دیاریو اسپورت و اسپورتیو کاتالونیا منتشر شد، قرارداد جدید لیونل مسی 5 ستاه خواهد بود، در حالی که ابتدا گفته شده بود مسی قراردادش را دو ساله تمدید می کند و سپس راهی لیگ آمریکا و باشگاه اینتر میامی می شود. در نهایت اما دو طرف بر سر قراردادی 5 ساله به توافق رسیدند.

مسی که اخیرا با تیم ملی آرژانتین قهرمان کوپا آمه ریکا شد، این روزها در میامی تعطیلات تابستانی را سپری می کند اما وکلای او  از مدت ها قبل پیشنهاد بارسا را تحت بررسی داشتند و در نهایت به بهترین راه حل ممکن برای تمدید دست یافتند.

نه تمدید دو ساله و پرداخت دستمزد طی 10 سال که قراردادی 5 ساله با کاهش 50 درصدی دستمزد، توافق نهایی طرفین بود.

این یک توافق اولیه است و هنوز قطعی نشده ولی منابع نزدیک به باشگاه بارسلونا می گویند که توافق نهایی در انتهای هفته(شنبه و یکشنبه) به شکل رسمی اعلام خواهد شد.

این بهترین خبر ممکن برای هواداران باشگاه بارسلوناست که می توانند از تماشای بازی های لیونل مسی برای 5 سال آینده نیز لذت ببرد. فوق ستاره حاضر شده از دستمزد 75 میلیون یوروی خود 50 درصد کسر کند چرا که می داند وضعیت اقتصادی باشگاه اصلا مناسب نیست.

پس از رسمی شدن تمدید قرارداد، خوان لاپورتا رئیس باشگاه تلاش خود برای رفع مشکل ثبت نام او در فهرست تیم را مضاعف خواهد کرد. چندین بازیکن باید به فروش برسند و از دستمزد تعدادی نیز به میزبان قابل توجهی باید کم شود تا نام مسی و 4 خرید جدید باشگاه در فهرست بارسا به ثبت برسد.

لاپورتا در هفته های اخیر در پاسخ به سوال در مورد تمدید مسی همواره یک پاسخ داشت:» همه چیز خوب پیش می رود و در مسیر درستش قرار دارد.»/ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

تاخیر در پرواز مسی به دلیل تهدید بمب گذاری

 

کپی