اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

شکوری: پرسپولیس همواره از حاشیه دور بوده است

شکوری: پرسپولیس همواره از حاشیه دور بوده است

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: همواره از جنجال و حاشیه دور بوده‌ایم و به تمام رقبا احترام گذاشته‌ایم و دربی نیز از این قاعده مستثنی نیست. مثل همیشه برای برد به زمین می‌رویم.

«ابراهیم شکوری» معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در آستانه دربی نود و ششم پایتخت اظهار داشت: با آمادگی کامل به دربی در مرحله یک چهارم جام حذفی می‌رویم و البته امیدواریم یک بازی هیجان‌انگیز را پشت سر بگذاریم. قطعا بازی در این مرحله با حریفی مثل استقلال برای همه جذاب است و امیدواریم عصر پنجشنبه اتفاقات شیرینی برای هواداران ما و فوتبال ایران رقم بخورد.

شکوری در ادامه تصریح کرد: بابت بازی‌های جذابی که پرسپولیس در این فصل انجام داده، همیشه قدردان زحمات و تلاش کادرفنی و بازیکنان بوده و هستیم. مطمئنا با توجه به تیم پرستاره و قدرتمندی که داریم برای کسب موفقیت، هیچگاه پا پس نمی‌کشیم و مثل تمام دیدارهای این فصل، برای برد به زمین می‌رویم. به هر حال، امیدواریم یک دربی جذاب، همراه با برد پرسپولیس برای ما رقم بخورد. تنها نقطه منفی و حسرت ما برای این دربی، حضور نداشتن هواداران پرشور و بی‌شمار پرسپولیس است.

تیم‌ فوتبال پرسپولیس فردا (پنجشنبه) از ساعت 19:45 دقیقه در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به مصاف استقلال خواهد رفت./ ایرنا


 

کپی