اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

انهدام باند سارقان حرفه ای در شیراز

انهدام باند سارقان حرفه ای در شیراز

فرمانده انتظامی شیراز از دستگیری اعضای باند ۳ نفره سارقان حرفه‌ای درون خودرو و کشف ۳۰۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

 سرهنگ فرج شجاعی ظهر چهارشنبه در نشست خبری اظهار کرد: در پی وقوع سرقت‌های متعدد درون خودرو در سطح شهرستان شیراز، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران انتظامی کلانتری ۲۲ آزادگان شهرستان شیراز با انجام اقدامات پلیسی و تخصصی موفق شدند در این خصوص ۳ سارق حرفه‌ای که همدست هم بودند را شناسایی و آنان را در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شیراز با بیان اینکه متهمان در بازجویی اولیه به ۳۰۰ فقره سرقت قطعات انواع خودروها اقرار کردند، گفت: در بازرسی از مخفیگاه سارقان، ۵۰ دستگاه ضبط و ۷۰ دستگاه باند و سایر متعلقات مسروقه کشف شد.

سرهنگ شجاعی با اشاره به اینکه در این خصوص ۴ نفر (۲ مالخر و ۲ رابط فروش) نیز دستگیر شدند، بیان کرد: متهمان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال مسروقه را ۴ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، به شهروندان توصیه کرد: چنانچه در سال گذشته و در سه ماهه اول سال جاری خودرو آنان مورد سرقت قرار گرفته و تاکنون کشف نشده است جهت پیگیری به کلانتری ۲۲ واقع در شیراز- خیابان آزادگان- کوچه ۵ مریم مراجعه و نسبت به شناسایی اموال مسروقه خود اقدام کنند.مهر 

کپی