اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

بازداشت سارق سابقه دار با 32 فقره سرقت در بجنورد

بازداشت سارق سابقه دار با 32 فقره سرقت در بجنورد

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی از دستگیری سارق سابقه دار با 32 فقره سرقت از اماکن خصوصی در بجنورد خبر داد.

 سردار"سعید مطهری زاده" با اعلام جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین مورد سرقت از اماکن خصوصی و منازل خالی از سکنه در سطح شهرستان بجنورد، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان با بررسی های فنی و اطلاعاتی و همچنین تلاش 24 ساعته موفق شدند سارق را شناسایی کنند ،افزود: متهم در یک عملیات غافلگیرانه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی با بیان اینکه متهم در بازجویی های انجام شده به 32 فقره سرقت از اماکن خصوصی و منازل خالی از سکنه در سطح شهرستان بجنورد اعتراف کرد، یاد آور شد: در این رابطه یک نفر مالخر نیز دستگیر و در نهایت هر دو متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار مطهری زاده با بیان اینکه در این رابطه شاکیان پرونده نیز شناسایی شده اند، تصریح کرد: هر دو متهم با صدور قرار بازداشت موقت راهی زندان شدند.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی در پایان با تاکید بر اینکه امنیت و آرامش شهروندان و جامعه خط قرمز پلیس است، از شهروندان خواست تا ضمن توجه به توصیه و هشدار های پلیس در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.&پلیس

کپی