اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
فرمانده نیروی زمینی ارتش:

تمامی برنامه‌های نیروی زمینی ارتش برابر مطالبات رهبری انجام می‌شود

تمامی برنامه‌های نیروی زمینی ارتش برابر مطالبات رهبری انجام می‌شود

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تمامی طرح‌ها و برنامه‌های نیروی زمینی ارتش برابر خواست و مطالبات فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) انجام می‌شود.

به گزارش روز سه‌شنبه پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرتیپ کیومرث حیدری در یازدهمین جشنواره مالک اشتر که با حضور فرماندهان، نفرات برتر و خانواده‌های معظم شهدا که به همت دبیرخانه اشراف نزاجا در ستاد هوانیروز برگزار شد، گفت: اصول فرماندهی در نیروی زمینی ارتش بر ۳ اصل ولایت محوری، عدالت محوری و شایسته سالاری بنا شده است. ولایت‌محوری یعنی تمام برنامه‌ها و طرح‌های نزاجا براساس خواست و مطالبات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) انجام شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه اشراف موجب می‌شود تا تمامی زوایای برنامه‌ها توسط فرمانده مورد ارزیابی قرار گیرد، تاکید کرد: امروز فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) با نظری واسع و دید عمیق به کارهایی که در سطح نیروهای مسلح انجام می‌شود نگاه کرده و کاملا اشراف دارند، تاکید ما در نیروی زمینی ارتش انجام کارهای بزرگ و برابر مطالبات ایشان است.

حیدری عنوان کرد: ما مدیون رشادت‌های رزمندگان و شهدا هستیم، آنها ناظر بر اعمال ما هستند و ما باید از خدا بخواهیم که ما را در مسیر راه شهدا و ادامه دهنده آرمان‌های آنها قرار دهد.

همچنین در این مراسم سرتیپ دوم سامانی جانشین اشراف فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به عملکرد مطلوب نزاجا گفت: فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی)، نیروی انسانی را مقدم بر تجهیزات می‌دانند و در این خصوص فرمودند که نیروی انسانی حتما مقدم است، نیروی انسانی بدون تجهیزات بالاخره می‌تواند تجهیزات را به دست بیاورد، پس نیروی انسانی بسیار مهم و مقدم است.

وی ادامه داد: برنامه‌ریزی، تدبیر و به‌کارگیری مقدورات با آموزش و هدایت موثر باید موجب تقویت و آمادگی رزمی و توان دفاعی شود. اشراف از تدابیر نورانی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است و باید تمامی کارها در نیروهای مسلح برابر منویات ایشان انجام شود.

در این مراسم که به منظور تجدید میثاق  فرماندهان و کارکنان هوانیروز ارتش با امام خمینی (ره) و روز هوانیروز برگزار شده بود از تمبری که به مناسبت این بیعت تاریخی با همکاری اداره پست جمهوری اسلامی ایران چاپ شده بود توسط فرمانده نیروی زمینی ارتش رونمایی شد./ ایرنا

 

کپی