اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰

شرارت در قهوه خانه

شرارت در قهوه خانه

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران از دستگیری عامل اصلی عربده کشی و درگیری ، در قهوه خانه ای در حوالی خیابان "زمزم" خبر داد.

 سرهنگ "سعید راستی" گفت: در اواخر ماه گذشته خبری  در خصوص  عربده کشی  و درگیری در یک قهوه خانه در حوالی خیابان "زمزم" دریافت شد.
وی افزود:  با توجه به اهمیت موضوع ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند و در بررسی های اولیه، مشخص شد شروری سابقه دار به همکاری همدستش  با حضور در این واحد صنفی،   ضمن تخریب شیشه های ورودی این قهوه خانه، با عربده  کشی و درگیری با یکی از افراد داخل قهوه خانه بلافاصله  از محل متواری شده اند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه فرد شاکی به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافت،  بیان کرد: با تلاش های شبانه روزی  و شناسایی مخفیگاه متهم،  عصر روز گذشته در یک عملیات ضربتی وی دستگیر شد.
رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی  تهران  در پایان با بیان اینکه این فرد شرور با اعتراف به بزه انتسابی  برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد خاطر نشان کرد: تلاش برای دستگیری  همدست  وی نیز همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد.

کپی