اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

واکنش مهدوی‌کیا به سرمربی‌گری تیم ملی امید

واکنش مهدوی‌کیا به سرمربی‌گری تیم ملی امید

اسطوره فوتبال ایران می‌گوید مذاکرات مثبتی با فدراسیون فوتبال برای قبول هدایت تیم ملی امید داشته ولی هنوز موافقت هامبورگ و توافق بر سر جزییات باقی مانده است.

روز گذشته فدراسیون فوتبال از انتخاب مهدی مهدوی‌کیا به عنوان گزینه نهایی برای مذاکره به منظور قبول هدایت تیم ملی امید خبر داد. شهاب الدین عزیزی خادم عنوان کرد که توافق نهایی با مهدوی کیا در گرو رضایت باشگاه هامبورگ و توافق طرفین بر سر جزییات است.

امروز مهدی مهدوی‌کیا که از روز گذشته نسبت به این مسئله پاسخگو نبود، با اشاره به تماس‌ها و پیام‌های دریافتی از اهالی رسانه برای اظهارنظر درباره این موضوع، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

«درود و ارادت خدمت همه دوستان و عزیزان، به ویژه دوستان عزیزی در رسانه‌های ورزشی

مذاکرات مثبتی با فدراسیون فوتبال انجام شده است و در صورت موافقت باشگاه هامبورگ و نهایی شدن توافقات و جزییات همکاری با فدراسیون فوتبال در روزهای آینده، پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهم بود. با تشکر از صبر و برداری دوستان

ارادتمند

مهدی مهدوی‌کیا»

در حال حاضر مهدوی کیا مشغول رایزنی با هامبورگ درباره نحوه این همکاری و شاید فسخ قراردادش با این تیم است. هنوز مشخص نشده که او چطور و با چه شرایطی تیم ملی امید را هدایت خواهد کرد. همچنین عزیزی خادم اعلام کرده از او به عنوان مشاور فنی خود در حوزه تیم ملی بزرگسالان به خصوص در ۱۰ بازی آینده این تیم در مسابقات انتخابی جام جهانی استفاده خواهد کرد./ ایسنا

بیشتر بخوانید:

عزیزی خادم: امیدوارم تابوی نرفتن به المپیک را بشکنیم

صدری: به آینده پرسپولیس بی‌تفاوت نیستیم

دیاباته بالاخره به پرسپولیس گل می زند؟

رونمایی از ترکیب منتخب یورو ۲۰۲۰؛ قهرمانی میلی‌متری ایتالیا

کپی