اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

کمالوند: کنار گذاشتن چهار بازیکن سایپا، تصمیمِ فنی بود

کمالوند: کنار گذاشتن چهار بازیکن سایپا، تصمیمِ فنی بود

سرمربی تیم فوتبال سایپا در واکنش به کنارگذاشتن چهار بازیکن تیمش، گفت: این تصمیم فنی بود و هیچ دلیلی دیگری نداشت.

 تیم فوتبال سایپا در یکی از جنجالی‌ترین دیدارهای هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف استقلال رفت که در این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد. پس از این مسابقه بود که از سوی باشگاه سایپا اعلام شد که چهار بازیکن تیم از سوی باشگاه کنار گذاشته شدند.

فراز کمالوند با اشاره به عملکرد تیمش برابر استقلال اظهار داشت: بازی خوبی بود. با شناخت قبلی مقابل استقلال به میدان رفتیم و تا قبل از پنالتی هم عملکرد خوبی داشتیم. به هر حال استقلال تیم خوبی است و بازیکنان جایگزین موثری داشت.

وی در خصوص کنار گذاشتن رضا جعفری، محسن مسلمان، مهرداد عبدی و کورووش ملکی، خاطرنشان کرد: نتایج سایپا خوب نبوده است. ما هم از زمانی که آمدیم تلاش کردیم اما نتوانستیم به اهدافمان برسیم. مجموعه باشگاه از عملکرد این نفرات راضی نبودند و تصمیم بر این شد که دیگر این نفرات کنار ما نباشند.

سرمربی سایپا در پاسخ به این پرسش که آیا کنارگذاشتن این نفرات دلیل غیر فنی داشته، اضافه کرد: اینطور نیست و کاملا دلیل فنی بود. این بازیکنان از نظر فنی نتوانستند به مجموعه کمک کنند و کنار رفتند.

کمالوند در پاسخ به این پرسش که آیا با توجه به بازی‌های حساس پیش رو، از نظر کمبود بازیکن دچار مشکل خواهد شد یا خیر، اضافه کرد: ما تلاشمان را به کار گرفته‌ایم تا نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در مورد اظهاراتش در مورد کوروش ملکی پس از دیدار با استقلال که کمی شائبه برانگیز بود، اضافه کرد: هیچ شائبه‌ای در کار نبود. او به حرف ما گوش نکرد. ملکی از دستور کادر فنی تمرد کرد و به همین دلیل او را کنار گذاشتیم. نه حرفی در این زمینه مطرح است نه حدیثی.

کمالوند: کنار گذاشتن چهار بازیکن سایپا، تصمیمِ فنی بود

سرمربی سایپا در مورد اینکه تیمش در لیگ خواهد ماند یا خیر، اضافه کرد: ما تلاشمان را می کنیم و امیدوارم موفق عمل کنیم./ ایرنا

کپی