اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

صدری: به آینده پرسپولیس بی‌تفاوت نیستیم

صدری: به آینده پرسپولیس بی‌تفاوت نیستیم

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه به دنبال تزریق آرامش به تیم هستیم و نسبت به آینده بی تفاوت نیستیم گفت: در شهرآورد جام حذفی نیز به حریف‌ خود همیشه احترام می‌گذاریم و دوست داریم دیداری جوانمردانه و به دور از تنش را شاهد باشیم.

تیم فوتبال پرسپولیس روز شنبه موفق شد تا با نتیجه دو بر صفر آلومینیوم اراک را شکست دهد تا علاوه بر حفظ جایگاهش در صدر جدول، با پیروزی به استقبال شهرآورد جام حذفی در روز پنجشنبه برود.

این در حالی بود که هفته قبل، بازیکنان پرسپولیس به خاطر مشکلات مالی در فضای مجازی متنی مشترک را منتشر کردند اما بعد از این موضوع «مجید صدری» رییس هیات مدیره و «جعفر سمیعی» مدیرعامل باشگاه در محل تمرین حضور پیدا کردند و با بازیکنان صحبتی داشتند.

«مجید صدری» در مورد پرونده «گابریل کالدرون»، مشکلات مالی تیم، شهرآورد جام حذفی و ... صحبت‌هایی انجام داد که مشروح آن را در زیر می‌خوانید:

پرسپولیس از هفته قبل مشکلاتی داشت اما شما در تمرین حضور پیدا کردید. مقابل آلومینیوم هم مشخص بود که شرایط تیم از نظر روحی رو به بهبود است. اوضاع را چطور می‌بینید؟

در ابتدا باید این پیروزی را به هواداران پرسپولیس تبریک بگویم. یک برد دلچسب را در ورزشگاه آزادی رقم زدیم که حاصل اراده بازیکنان و دانش کادر فنی بود. بازیکنان در هر بازی، با تمام توان می‌جنگند و با توجه به تعصبی که دارند، حاصل زحمات‌شان را در بازی می‌گیرند. این پیروزی، روحیه تیم را نشان داد و همان‌طور که گفتید، ما هم تلاش کردیم با حضور در تمرین، پای حرف بازیکنان و مربیان بنشینیم و با این کار، فشار را از روی تیم برداریم.

باشگاه پرسپولیس با مشکلات مالی سنگینی مواجه شده که برای عبور از آن، نیاز به زمان داریم. از صبر و تحمل بازیکنان باید تقدیر و تشکر کرد و امیدواریم در ادامه راه، اتفاقات بهتری پیش بیاید.

صدری: به آینده پرسپولیس بی‌تفاوت نیستیم/به حریف خود در شهرآورد احترام

پرسپولیس روز پنجشنبه در شهرآورد جام حذفی باید به مصاف استقلال برود. آیا برای جام حذفی نیز برنامه دارید؟

مدیران باشگاه و اعضای تیم، همیشه در کنار هم بودند و این راه را تا پایان فصل در کنار یکدیگر ادامه می‌دهیم. همه ما، یک حرف واحد می‌‎زنیم و برنامه‌ها نیز مشخص است. قرار نیست کسی از این قاعده عبور کند. حضور در شهرآورد برای همه ما جذابیت و هیجان به دنبال خواهد داشت و امیدوارم بتوانیم برنامه‌ریزی درستی داشته باشیم تا اعضای تیم با روحیه‌ای فوق‌العاده وارد بازی مهم مقابل استقلال شوند. این را هم اضافه کنم که به حریف‌ خود همیشه احترام می‌گذاریم و دوست داریم یک شهرآورد جوانمردانه و به دور از تنش و جنجال را شروع کنیم و به پایان برسانیم.

چند روز پیش فیفا به پرسپولیس برای پرداخت مطالبات کالدرون فرصت داد. آیا این مشکل خطری ایجاد نمی‌کند؟

بدهی به «گابریل کالدرون»، یکی دیگر از مشکلات عدیده باشگاه در شرایط فعلی است. این مربی آرژانتینی مطالباتی از گذشته دارد و البته بابت جدایی‌اش دلخور است. می‌خواهیم در کنار تلاش برای تسویه حساب با این مربی، دلخوری‌ها و ناراحتی‌های گذشته را مرتفع کنیم. به هر حال بدهی‌های سنگینی برای ما به ارث رسیده و باید دنبال راهی برای پرداخت آن باشیم، اما مردم همه واقعیت‌ها را می‌دانند و درک می‌کنند که با چه مسائلی در باشگاه مواجه هستیم. انشالله بتوانیم این مشکلات را از سر راه برداریم و خیال همه را راحت کنیم.

تا زمانی که پاداش حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا به دست‌مان نرسد و همچنین نتوانیم تکلیف حامی مالی را روشن کنیم، کاری از دست‌مان برنمی‌آید.

صدری: به آینده پرسپولیس بی‌تفاوت نیستیم/به حریف خود در شهرآورد احترام

رادوشوویچ هم ظاهرا در حال بازگشت به ایران است. آیا مشکل او حل شد؟

از ابتدا هم مشکل حادی در میان نبود و طبق اسناد و نامه‌نگاری که داشتیم، همواره به تمجید از این بازیکن پرداختیم و حالا هم معتقدیم رادو با تعصب خود بازمی‌گردد تا به تیم کمک کند. یکسری حواشی هم به وجود آمد که به خاطر دوری بود اما به هر حال، رادو بازیکن ماست و می‌خواهیم با او ادامه دهیم. باید این موضوع را مدیریت کنیم و کارها را بدون هیاهو و جنجال، پیش ببریم. خواسته ما، تزریق آرامش به تیم است. باشگاه با حضور این هیات مدیره و مدیریت دوست خوبم، «جعفر سمیعی» توانسته به آرامش برسد و نباید اجازه دهیم یکسری حواشی، این آرامش را از ما بگیرد.

تمدید قراردادها به کجا رسید. این موضوع نیز باعث نگرانی هواداران شده است.

در باشگاه، کارهای اولیه برای تمدیدقراردادها را انجام دادیم. با دوستانی که قراردادشان به اتمام رسیده، تماس گرفتیم و نامه هم دادیم. همچنان منتظریم تا این بازیکنان که همگی ستاره هستند، زمانی برای حضور در باشگاه پیدا کنند. حفظ تیم فعلی که واقعا قدرتمند و بدون حاشیه کار می‌کند، کار بسیار سختی است زیرا همه باشگاه‌ها، به دنبال جذب بازیکنان ما هستند ولی ما هم پرسپولیس هستیم و حتما بازیکنان دل‌شان می‌خواهد با تیمی که عاشقش هستند، کار را ادامه دهند.

پرسپولیس کمتر از ۲ ماه دیگر باید کارش را در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آغاز کند. تقویت تیم برای فصل بعد نیز به یکی از دغدغه‌های هواداران تبدیل شده است. آنها نگرانند با وجود پرونده‌هایی مانند کالدرون و خواکین مشکلی در این زمینه وجود داشته باشد.

البته در حال حاضر، مهم‌ترین دغدغه همه ما، حضور پرقدرت در لیگ برتر و ارائه بهترین شیوه بازی در شهرآورد است. باید بتوانیم این فصل را با بهترین نتایج ممکن به اتمام برسانیم و سپس به فصل آینده فکر می‌کنیم؛ با این حال، نسبت به آینده باشگاه و تیم بی‌خیال نیستیم و در این زمینه هم برنامه‌ریزی‌ خوبی با کادرفنی انجام خواهد شد./ ایرنا

صدری: به آینده پرسپولیس بی‌تفاوت نیستیم/به حریف خود در شهرآورد احترام

بیشتر بخوانید:

دادخواهی عزیزی خادم و مدیرعامل پرسپولیس نزد ریاست قوه قضاییه در مورد پرونده شستا

قدرت نمایی قبل از دربی

کپی