اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کشف 459 کیلو تریاک از قاچاقچیان مسلح

کشف 459 کیلو تریاک از قاچاقچیان مسلح

فرمانده انتظامی استان کرمان ، گفت: طی یک عملیات مشترک پلیسی در شهرستان "فهرج" قاچاقچیان در حمل 459کیلو و 500 گرم تریاک ناکام ماندند .

سردار "عبدالرضا ناظری"  اظهار داشت: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، پلیس استان گلستان با انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر از طریق مسیرهای روستایی در شهرستان "فهرج" مطلع و موضوع را به پلیس کرمان گزارش دادند. 

وی افزود: بلافاصله 3 تیم عملیاتی از پلیس مبارزه با مواد مخدر مرکز استان و شهرستان "فهرج" مسیر روستای "اسد آباد" را تحت کنترل خود قرار دادند و به محض مشاهده خودروی پژو 405 راه پاک کن و وانت پیکاپ دوکابین حامل مواد به آنان دستور ایست دادند که رانندگان هر دو خودرو بدون توجه به ایست پلیس اقدام به فرار کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان بیان داشت: طی یک عملیات منسجم پلیسی خودروی حامل مواد با شلیک ماموران متوقف آما راننده و سرنشینان آن به همراه خودروی راه پاک کن با تیر اندازی به سمت ماموران از محل متواری شدند.

سردار ناظری در پایان گفت: ماموران در بازرسی از خودروی پیکاپ توقیفی 459کیلو و 500 گرم تریاک کشف کردند و تلاش برای دستگیری قاچاقچیان متواری در منطقه ادامه دارد.#پلیس

کپی