اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
هفته بیست و هفتم لیگ برتر امشب به پایان می‌رسد

نساجی و ذوب به دنبال فرار از منطقه خطر

نساجی و ذوب به دنبال فرار از منطقه خطر
آدرینا ورشینگر

هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال که دیروز با انجام ۵ مسابقه آغاز شد، امشب با برگزاری 3 مسابقه دیگر به پایان می‌رسد. در یکی از این دیدارها، مس و پیکان از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان به مصاف هم می‌روند.

 شاگردان محمد ربیعی در دیدار قبل شکست غیرمنتظره ای متحمل شدند و 3-0 بازی را به ماشین سازی واگذار کردند. در آن سوی میدان پیکان برابر سپاهان به تساوی 1-1 رسید اما گل احسان حاج صفی در شرایط آفساید به ثمر رسید و صدای خودروسازان را در آورد. حالا باید دید تقابل مس و پیکان که در بازی رفت 3-2 به سود رفسنجانی‌ها به پایان رسید، چه سرانجامی‌خواهد داشت. از ساعت ۲۱ هم 2 مسابقه آغاز می‌شود که در یکی از آنها نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی این شهر پذیرای ذوب آهن است. در این مسابقه سیدمجتبی حسینی سرمربی اصفهانی‌ها که در نیم فصل اول هدایت نفت را برعهده داشت، باید مقابل شاگردان سابق خود قرار بگیرد. این در حالی است که ذوب آهن یکی از کاندیداهای سقوط است و در بازی قبل هم مقابل سایپا به تساوی 1-1 رسید و می‌خواهد از منطقه خطر فرار کند.
جالب اینکه دیروز تعدادی از هواداران ذوب آهن مقابل فدراسیون فوتبال تجمع کردند و از رئیس کمیته اخلاق خواستند که نظارتی دقیق تر روی مسابقات هفته‌های پایانی لیگ برتر داشته باشد. در مقابل، شاگردان محمود فکری  در نفت هم بازی شان را به پدیده 1-0 واگذار کردند و می‌خواهند در این بازی خانگی شکست قبلی شان را جبران کنند. دیدار رفت نفت و ذوب آهن با تساوی بدون گل به پایان رسید. همچنین نساجی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر پذیرای پدیده است. در این مسابقه هم وحید فاضلی سرمربی سابق نساجی حالا در کادرفنی پدیده حضور دارد و مقابل تیم سابقش قرار می‌گیرد. شاگردان ساکت الهامی‌هفته گذشته برابر صنعت نفت به تساوی 1-1 رسیدند و درصدد ایجاد فاصله بیشتر با منطقه خطر هستند، البته در سمت مقابل میدان سیدمهدی رحمتی و شاگردانش قرار دارند که با کسب 3 برد پیاپی، حالا امیدوار به کسب سهمیه آسیایی شده اند. بازی رفت دو تیم 1-0 به سود مشهدی‌ها به پایان رسید.

کپی