اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

معزی: بحران قطعی برق مسأله‌ای پیچیده و چندساحتی است

معزی: بحران قطعی برق مسأله‌ای پیچیده و چندساحتی است

معاون اطلاع‌رسانی و ارتباطات دفتر رییس‌جمهوری، بحران قطعی برق را مسأله‌ای پیچیده و چند ساحتی عنوان کرد و نوشت: اردکانیان (وزیر نیرو) چهره‌ معتبر بین‌المللی و سرمایه‌ انسانی ممتاز و شایسته‌ است از سوزاندن سرمایه‌ها برق تولید نخواهد شد.

علیرضا معزی روز شنبه در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: بحران قطعی برق، مسأله‌ای پیچیده و چند ساحتی است تغییرات پرشتاب اقلیمی و همچنین شرایط تحریمی فرساینده و اقتضائاتش، تولید برق را دچار معضل کرده و بی‌گمان باید فروتنانه عذرخواه شهروندان برای وضعیت غیرقابل قبول چند روز گذشته بود آن چنان که رییس‌ جمهوری و وزیر از مردم عذرخواهی کردند.

معاون اطلاع‌رسانی و ارتباطات دفتر رییس‌جمهوری ادامه داد: ساده‌سازی مسائل، منحرف ساختن افکار عمومی، فروکاستن بحران به مدیریت اشخاص، خوش‌رقصی بر آنتن زنده و خبرسازی‌های چرک و جعلی برای ترور شخصیتی، قطعا جزیی از راه حل نیست و فقط می‌تواند نشان از غنیمت شمردن روزهای باقیمانده برای انتقام‌گیری بیشتر باشد.

معزی خاطر نشان کرد: سال‌ها مدیریت ارشد در وزارت نیرو، هیأت علمی دانشگاه شریف و استاد دانشگاه درسدن آلمان و همچنین مدیریت و تأسیس انستیتو در دانشگاه سازمان ملل از رضا اردکانیان چهره‌ معتبر بین‌المللی و سرمایه‌ انسانی ممتاز و شایسته‌ای برای ایران ساخته است از سوزاندن سرمایه‌ها برق تولید نخواهد شد./ایرنا

کپی