اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

دستبرد سارقان به یک بانک در"قائم شهر"

دستبرد سارقان به یک بانک در"قائم شهر"

جانشین فرمانده انتظامی استان ازسرقت از یکی ازبانک های "قائم شهر" خبر داد و گفت: شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ "سید موسی حسینی" با اعلام این خبر، بیان داشت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 در ساعت 6 و 36 دقیقه بامداد امروز شنبه 19 تیرماه مبنی بر سرقت از بانکی در شهرستان "قائم شهر"، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با اعلام این خبر، سریعاً کمیسیون ویژه عملیات در شهرستان "قائم شهر" تشکیل و تیم ویژه بررسی صحنه جرم با هدایت جانشین فرماندهی استان به محل وقوع سرقت اعزام شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: برابر بررسی های اولیه سارق یا سارقان پس از تخریب دوربین های مدار بسته، قطع برق و تخریب دیوار پشت ساختمان، وارد بانک شده و اقدام به سرقت وجه نقد کردند.

سرهنگ حسینی با اشاره به اینکه میزان سرقت از سوی کارشناسان بانک در دست بررسی است، گفت: تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری سارقان کماکان ادامه دارد.

وی خاطر نشان کرد: پلیس با اشراف اطلاعاتی و با همکاری دیگر عوامل انتظامی با به کارگیری همه امکانات و ظرفیت ها، نسبت به شناسایی و دستگیری سارقان اقدام خواهد کرد.#پلیس

کپی