اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

بازداشت پسر 23 ساله در پرونده ناپدید شدن پدر و مادرش

بازداشت پسر 23 ساله در پرونده ناپدید شدن پدر و مادرش
آرزوکیهان

پسر 23 ساله ای که گزارش ناپدید شدن ناگهانی پدر و مادرش را به پلیس داده بود به عنوان نخستین مظنون پرونده قتل آنها بازداشت شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم، متهم "چندلر هالدرسون" به جرم قتل پدر50 ساله اش" بارت " و مادر 53 ساله اش "کریستا" بدست ماموران پلیس ویسکانسین آمریکا بازداشت شد.

---

گزارش های پلیس نشان میدهد که این پسر با پلیس تماس گرفته و بیان کرده که پدر و مادرش حدود 2 هفته پیش سوار بر خودرو زوجی که آنها را نمی شناخت شده و از آن زمان دیگر جواب تلفن های همراهشان را نداده اند.
"چندلر" ادعا کرده بود که هیچ آشنایی با این زوج نداشته و نمی دانسته که پدر و مادرش قرار بوده برای تعطیلات با آنها به چه مکانی بروند اما این احتمال را می دهد که شارژ موبایل هایشان تمام شده و پاسخگوی تلفن هایشان نیستند از این رو این موضوع را به پلیس گزارش داده است این در حالی است که کارآگاهان پلیس بر این باورند که این جوان خود پدر و مادرش را کشته و تلاش می کند تا جریان را به شکل دیگری نمایش دهد.
با ادامه تحقیقات ماموران پلیس بقایای انسانی را در نزدیکی خانه این زوج یافته اما هنوز روشن نیست که این بقایا متعلق به زن و شوهر مفقود شده باشد و به همین دلیل اجساد برای تشخیص هویت به پزشکی قانونی ارسال شد.

سخنگوی پلیس در این ارتباط گفت: نخستین مظنون پرونده پسر خانواده است که اظهارات عجیب و غریب و گاهی اوقات ضد و نقیضی دارد ما او را دستگیر کرده اما برای محکوم کردنش نیاز به مدارک بیشتری داریم به همین دلیل به دنبال جمع آوری شواهد بیشتر و تکمیل پرونده قتل این زوج  هستیم.

کپی