اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

۶۲ کیلو گرم تریاک در محور یاسوج - اصفهان کشف شد

۶۲ کیلو گرم تریاک در محور یاسوج - اصفهان کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: مأموران در بازرسی از خودروی مذکور ۶۲ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در آن جاسازی شده بود کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله‌ ای مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان بلافاصله مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در محور یاسوج به اصفهان ایست و بازرسی دایر کردند.

وی افزود: ماموران حین انجام ایست و بازرسی در محور یاسوج به اصفهان به یک دستگاه خودروی سواری چری مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

بختیاری بیان داشت: مأموران در بازرسی از خودروی مذکور ۶۲ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در آن جاسازی شده بود کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشاره به اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد، خاطرنشان کرد: مبارزه بی امان پلیس با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار بوده و شهروندان می‌توانند اخبار و اطلاعات خود را با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.فارس 

کپی