اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰

مرگ خبرنگار فارس در تصادف جاده ای / آقایان مسئول کی قرار است از خواب بیدار شوید

مرگ خبرنگار فارس در تصادف جاده ای / آقایان مسئول کی قرار است از خواب بیدار شوید

بر اثر تصادف زنجیره‌ای در محور «قاین - بیرجند» خانم «سمانه ترشابی» خبرنگار خبرگزاری فارس در استان خراسان‌جنوبی دچار جراحت شدید شد و به بیمارستان بیرجند اعزام و پس از گذشت چند روز براثر جراحات وارده در این تصادف جان خود را از دست داد.

 ۱۴ تیرماه بود که خبر تصادف زنجیره‌ای در محور «قاین - بیرجند» که موسوم به جاده مرگ است رخ داد.

ساعت ۱:۴۵ در کیلومتر ۲۸ محور قاین به بیرجند، ۵ دستگاه خودرو شامل کامیون‌کشنده، کامیون بنز خاور، ۲ سواری پراید و سواری تیبا با یکدیگر برخورد کرده و حادثه آفریدند.

طی این حادثه ۲ نفر (مادر و فرزند ۳ ساله) در دم جان باختند و این حادثه ۹ مصدوم برجای گذاشت که برخی از مصدومان به بیمارستان بیرجند و برخی به بیمارستان قاین اعزام شدند.

طی این حادثه خانم «سمانه ترشابی» خبرنگار خبرگزاری فارس در استان خراسان‌جنوبی نیز دچار جراحت شدید شد و به بیمارستان بیرجند اعزام شد و پس از گذشت چند روز بر اثر جراحات وارده در تصادف جاده «بیرجند- قاین» جان خود را از دست داد.

«سمانه ترشابی» بارها و بارها از مشکلات استان خراسان‌جنوبی قلم زده و بارها  پرپر شدن مردمی که در محور «بیرجند- قاین» و سایر جاده‌های استان جان خود را از دست داده‌اند قلم زده و مطالبه‌گری کرده است.

خبرگزاری فارس در خراسان‌جنوبی درگذشت این همکار عزیز را به خانواده محترم و اهالی رسانه تسلیت عرض کرده و برای بازماندگان صبر جمیل و برای او رحمت واسعه الهی مسألت می‌کند.

جاده ۱۱۲ کیلومتری «بیرجند – قاین» سال‌هاست بار سنگین تصادفات خونین و مرگبار را به دوش می‌کشد ولی باز هم آن چنان که باید مورد توجه نیست.

آقایان مسئول؛ ۱۱ سال برای دوبانده‌سازی یک جاده ۱۱۲ کیلومتری که همچنان نفس می‌گیرد و بوی خون می‌دهد و سالانه خانواده‌های زیادی را داغدار و عزیزانشان را به کام مرگ می‌کشاند، فرصتی کمی است؟ تا کی قرار است از خواب بیدار شوید به این تراژدی مرگبار پایان دهید...فارس 

 

کپی