اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

در قطعه نام آوران بهشت زهرا

مراسم تشییع خبرنگار ایرنا امروز برگزار می‌شود

مراسم تشییع خبرنگار ایرنا امروز برگزار می‌شود

مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مرحوم داریوش غفاری از خبرنگاران و دبیران با سابقه سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) ساعت ۱۰ صبح امروز جمعه با حضور اهالی رسانه و خانواده آن مرحوم در قطعه نام آوران بهشت زهرا برگزار می‌شود.

داریوش غفاری از خبرنگاران و دبیران با سابقه و متعهد سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) و از فعالان رسانه‌ای کشور، روز پنجشنبه پس از تحمل یک دوره بیماری در تهران درگذشت.

غفاری سال‌های متمادی در حوزه های مختلف خبری از جمله خبرنگار حوزه مجلس و دولت، دبیر گروه سیاسی، رییس دفتر ایرنا در کوالالامپور (مالزی) و ریاست مراکز ایرنا در استان‌های قم و البرز و دفتر نوشهر در غرب مازندران فعالیت کرده بود. او همچنین از رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس بود.

داریوش غفاری با وجود ابتلا به یک بیماری سخت از سال گذشته، تا آخرین روزها به صورت جدی و متعهدانه به فعالیت حرفه ای  خویش ادامه می داد.

او که متولد آذرماه ۱۳۵۰ و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی بود، پیش از آنکه ۵۰ سالگی اش را در میان خانواده و همکارانش جشن بگیرد، در بیمارستان شریعتی تهران دعوت حق را لبیک گفت و روحش از این دنیای فانی پر کشید.

خبرگزاری جمهوری اسلامی، این مصیبت را به خانواده داغدار این خبرنگار، همکاران ایشان در ایرنا و جامعه رسانه‌ای کشور تسلیت می‌گوید.

/ایرنا

 

کپی