اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

جدول خاموشی‌های احتمالی پایتخت و شهرستان‌های استان تهران منتشر شد

جدول خاموشی‌های احتمالی پایتخت و شهرستان‌های استان تهران منتشر شد

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد: از روز گذشته به خاطر مشکل فنی در شبکه برق، به ضرورت در برنامه زمان بندی خاموشی های احتمالی کلانشهر تهران تغییر ایجاد شده است.

 بنابر اطلاعیه شرکت برق منطقه ای تهران، بروز برخی مشکلات فنی در شبکه انتقال و گرمای بیش از حد هوا، شبکه برق پایتخت را با محدودیت هایی به ویژه در مناطق شرق و شمال شرق تهران مواجه کرده است.

بر اساس این گزارش، گروه های تعمیراتی و رفع عیب شرکت برق منطقه ای تهران با تمام توان و بی وقفه در حال رفع مشکل و بازگرداندن شبکه به حالت عادی هستند.

این اطلاعیه می افزاید: همزمان تمامی متخصصان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ نیز در تلاشند تا پایداری شبکه برق تهران بزرگ را حفظ کنند.

این شرایط منجر به ضرورت تغییر در برنامه زمان بندی خاموشی های احتمالی کلانشهر تهران شده است.

در این گزارش ضمن عذرخواهی بابت تمامی مشکلات پیش آمده از شهروندان، درخواست شده است تا همچون همیشه با حداکثر صرفه جویی ممکن در مصرف برق با خادمان صنعت برق کشور در گذر از شرایط فعلی، همراه و همگام باشید.

خاموشی‌های احتمالی شهرستان‌های استان

شرکت توزیع نیروی برق استان تهران نیز با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: برنامه زمانبندی احتمالی اعمال خاموشی در شبکه توزیع برق در شهرستان های این استان در ۱۷ تیرماه منتشر شد.

در این گزارش آمده است: به علت افزایش دما و رشد نامتعارف مصرف برق احتمال اعمال خاموشی در حوزه شهرستان‌های استان تهران وجود دارد.

این گزارش می افزاید: لذا با عرض پوزش و قدردانی از بردباری شما برنامه خاموشی احتمالی در محدوده شرکت توزیع برق استان تهران به شرح زیر اعلام می‌شود و امید است با صرفه‌جویی همگانی در مصرف برق شاهد تأمین برق پایدار برای مشترکین باشیم.

برای اطلاع از برنامه خاموشی، می توانید در جدول منتشر شده با جستجوی نام منطقه و آدرس، از بازه زمانی خاموشی احتمالی روزانه خود مطلع شوید.

هم چنین می توانید شناسه خاموشی مربوط به اشتراک خود را به خاطر سپرده و پس از آن در آینده با جستجوی شناسه خاموشی مربوطه، سریعتر بازه زمانی خاموشی خود را پیدا کنید./ایرنا 

کپی