اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

بیوک میرزایی: مراحل ساخت «روزگار جوانی» و «جشن سربرون» به دلیل شیوع کرونا متوقف شد

بیوک میرزایی: مراحل ساخت «روزگار جوانی» و «جشن سربرون» به دلیل شیوع کرونا متوقف شد

بازیگر سریال «کلاه پهلوی» گفت: مردم عزیزمان باورهایی نسبت به سریال «روزگار جوانی» دارند که خود این موضوع بازتاب آن را وسیع می‌کند و منتظر هستند تا فصل جدید این سریال را تماشا کنند.

 بیوک میرزایی پیرامون فصل جدید سریال «روزگار جوانی» گفت:سریال «روزگار جوانی» در زمان خود مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته بود و شخصیت‌ها و داستان فیلم را دوست داشتند. حتی در بازپخش‌های این سریال که مربوط به سالیان گذشته بود هم مردم پای تلویزیون می‌نشستند و این مجموعه را تماشا می‌کردند.

مردم باور‌هایی نسبت به سریال «روزگار جوانی» دارند که خود این موضوع بازتاب آن را وسیع می‌کند و منتظر هستند تا فصل جدید این سریال را تماشا کنند در زمان پخش فصل اول سریال «روزگار جوانی» که به سالهای دور بر می‌گردد جوانان و پدر و مادر‌ها با شخصیت‌های داستان فیلم همذات‌پنداری می‌کردند، زیرا مشکلات و معضلاتی که مطرح می‌شد مسائل روز جامعه آن زمان بود.
ساختار اصلی سریال «روزگار جوانی» حفظ شده است

در فصل جدید «روزگار جوانی» هم موضوعات اجتماعی و مشکلات جوانان و دانشجویان وجود دارد، اما از بازیگران قدیم فقط من هستم و بازیگران نقش اصلی چهره‌های جدید و مستعد تئاتری هستند.

البته بازیگران مهمان شناخته شده هم دارد. من فکر می‌کنم این فصل «روزگار جوانی» نیز با توجه به داستان جذاب آن، کارگردانی اصغر توسلی و تلاش دوستان مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد. امیدوارم با دیده شدن و مورد توجه قرار گرفتن این سریال بازیگران تئاتری با استعداد که در آن بازی دارند فصل جدیدی در بازیگری خود را آغاز کنند.
نقش عباس آقا در فصل جدید سریال «روزگار جوانی» ادامه دارد

اگر خاطرتان باشد در فصل قبل من در نقش عباس آقا بازی می‌کردم که در فصل جدید هم در همین نقش بازی می‌کنم و آژانس مسکن دارم که جوانان در مسکن من اتراق می‌کنند و اتفاقاتی رخ می‌دهد.

هر یکی دو قسمت اتفاقی برای دانشجویی می‌افتد که به هر کدام از آن‌ها پرداخته می‌شود.
توقف تصویربرداری سریال «روزگار جوانی» به دلیل شیوع کرونا

تصویربرداری این سریال به دلیل کرونا و وضعیت کرونایی و حاد این روز‌ها تعطیل شده است. الان اکثر پرژه‌ها تعطیل شدند. سریال «جشن سربرون» هم به همین دلیل تعطیل شده است.
تکلیف قسمت‌های آینده در همین یکی دو هفته مشخص می‌شود

با توجه به آنکه قرار است «روزگار جوانی» مرداد ماه پخش شود باید هرچه زودتر تکلیف آن مشخص شود.

این سریال قرار بود در ۳۰ قسمت پخش شود که تا کنون ۲۵ الی ۲۶ قسمت آن فیلمبرداری شده و معلوم نیست با توجه به وضعیت پیش آمده کار کامل می‌شود یا به همین قسمت‌ها بسنده می‌‎شود. تکلیف قسمت‌های آینده در همین یکی دو هفته مشخص می‌شود./میزان

بیشتر بخوانید

گریه تلخ بیوک میرزایی به خاطر فوت همسرش

«روزگار جوانی» به روزهای پایانی فیلمبرداری رسید

کپی