اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

اعتراف به 30 فقره سرقت درسلماس

اعتراف به 30 فقره سرقت درسلماس

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از دستگیری سارق حرفه ای با اعتراف به 30 فقره سرقت کابل های مخابراتی با هوشیاری ماموران انتظامی شهرستان "سلماس"، خبر داد.

سردار "مسعود خرم نیا" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای عملیاتی نمودن اهداف قرارگاه تشدید مبارزه با سرقت و با عنایت به سریالی شدن سرقت کابل های مخابراتی در سطح شهرستان "سلماس" و بروز ضررهای ناشی از تخریب شبکه و اخلال در امر خدمات رسانی به مشترکین و نارضایتی عمومی ناشی از آن، موضوع  به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان، قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی و با اشرافیت بر موضوع در نهایت  سارق سابقه داری با هویت معلوم شناسایی و شبانه در حین سرقت  طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی دلالت شد.

فرمانده انتظامی استان در ادامه با اشاره به اینکه متهم در بازجویی بعمل آمده به 30 فقره سرقت کابل  های مخابراتی در سطح شهرستان معترف شد، تصریح  کرد: در این راستا 3 نفر مالخر نیز دستگیر شدند.

سردار خرم نیا در پایان از تحویل 4 متهم برای سیر مراحل قانونی  به مراجع قضایی خبر داد و از شهروندان خواست: در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک به ویژه در زمینه  سرقت، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.&پلیس

کپی